Jūs esate čia: Pradžia // Lankytinos vietos // Pigūs skrydžiai į Bergeną

Pigūs skrydžiai į Bergeną

06 23 2012 | Komentuoti


Bergenas įsikūręs pietvakarinėje šalies pakrantėje prie Šiaurės jūros, Hordalando grafystėje. Čia gyvena apie 250000 žmonių. Apie Norvegijos antrojo pagal dydį miesto Bergeno istoriją, lankytinas vietas jau buvo rašyta (http://pigiausiskrydziai.lt/bergenas/), šiame tekste siūlome susipažinti su pigių skrydžių į šį miestą galimybėmis ir oro uostu.

Bergeno oro uostas (Bergen Airport Flesland) įsikūręs18 km nuo miesto centro. Jame vykdoma 20 vietinių ir 56 tarptautiniai reisai.

Kaip patogiausia ir pigiausia iš Lietuvos nuskristi į šį Norvegijos miestą?

Kas tris dienas tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Bergeną vykdo Wizzair (www.waizzair.com) avialinijos. Perkant bilietą prieš mėnesį ar daugiau – kaina bus apie 170 Lt. Tai pigiausias variantas.

Skrydžius iš Vilniaus į Bergeną net kelis kartus per dieną vykdo airBaltic (http://www.airbaltic.lt/public/lt/index.html) ir SAS (http://www.flysas.com/lt/lt/?vst=true ) avialinijos.

Bergeno oro uostas:

http://www.avinor.no/en/airport/bergen
Žymės: , , , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2010 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą. Draugai:Darbas Norvegijoje Anglija