Pigūs skrydžiai į Berlyną, Vokietiją

Jau ne kartą lankėmės Vokietijoje: susipažinome su jos žemėlapiu bei įdomiausiomis vietomis, tačiau bene daugiausia dėmesio skyrėme sostinei – Berlynui. Mūsų svetainėje jau galima pasiskaityti apie Berlyno lankytinas vietas ar peržvelgti jo žemėlapį, o šiandien trumpai priminsime svarbiausius faktus bei pristatysime Berlyno oro uostą.

 

Pigūs skrydžiai į Berlyną, Vokietiją

Berlynas: ką būtina žinoti? 

Berlynas – tai ne tik Vokietijos sostinė, bet ir didžiausias miestas visoje šalyje. Savo dydžiu Europos Sąjungoje jis nusileidžia tik Londonui. Matyt, neverta net pradėti kalbėti apie Berlyno svarbą šaliai ( tai svarbus kultūrinis bei politinis centras tiek Vokietijoje, tiek ir visoje Europoje). Miestas ypač traukia turistus dėl įspūdingų lankytinų vietų, teatrų ar universitetų. Pigūs skrydžiai į Berlyną Jums suteiks puikią galimybę susipažinti su miesto istorija, pasinerti į įspūdingą naktinį gyvenimą ir pasigrožėti neįprasta architektūra.

Mieste neišvengiamai pajusite nostalgiją: nors garsiosios Berlyno sienos jau seniai nebėra, gyventojams jos istorija vis dar gyva ir kvėpuoja į nugaras. Tačiau šiomis dienomis miestas garsėja kaip ypatingai linksmas ir energingas laisvalaikio centras. Berlyne lankytojams duris atveria net 200 populiarių klubų.

Berlyno oro uostas

Lietuviai vis dažniau pradeda domėtis šiuo nepaprastai išraiškingu miestu, todėl pigūs skrydžiai šiuo metu domina ne tik verslininkus, bet ir turistus. Taip pat Berlynas dažnai būna tiesiog tarpinė stotelė vykstant į tolimesnius kraštus. Kuo toliau, tuo labiau didėja ir emigrantų skaičius, kurie susižavi geresnėmis gyvenimo sąlygomis.

Planuodami savo kelionę į Berlyną, turėtumėte pasidomėti oro linijų siūlomomis akcijomis ir palyginti jų kainas, nes ne visur jos vienodos. Į Vokietijos sostinę keliausite per du oro uostus:

  • Šionefeldo oro uostą (Flughafen Berlin – Schonefeld): adresas Flughafen Berlin – Schonefeld; telefonas +49 1805 000186; tinklalapis www.berlin-airport.de .
  • Berlyno Tegelio oro uostas (Flughafen Berlin – Tegel „Otto Lilienthal“): adresas Flughafen Berlin- Tegel „Otto Lilienthal“, telefonas +49 1805 000186, tinklalapis www.berlin-airport.de .

Pigūs skrydžiai į Berlyną – tai puiki galimybė gerai praleisti laiką, aplankyti artimuosius bei susipažinti su ilga Vokietijos istorija.

Naudingos nuorodos


http://www.visitberlin.de

http://www.youtube.com/watch?v=rXi6C8qX2Hw


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *