Pigūs skrydžiai į Bostoną

Lankomės viename žymiausių JAV miestų – Masačusetso valstijos sostinėje Bostone. Miestas įsikūręs prie pat Atlanto vandenyno su beveik 700000 gyventojų. Nenuostabu, jog vietovė – svarbus uostas ir prekybinis taškas.

BostonasBostonas ir jo apylinkės – gausiai lankomos turistų, kadangi netoli šio miesto įsikūręs Kembridžas (su pasaulinio garso Harvardo universitetu), taip pat Plimutas, istoriškai svarbi Amerikos vieta bei žymus kurortas.

Bostonas: miestas-kolonija

Bostono miesto istorija skaičiuojama nuo XVII amžiaus, kuomet čia atvyko kolonistai iš Anglijos (miestas neveltui vadinamas Naująja Anglija). Neilgai trukus Bostonas pradėjo kovą prieš anglų kolonistus, o vienas svarbiausių, istoriškai miestą garsinančių įvykių, – Bostono arbatėlė, vykusi XVIII amžiaus antroje pusėje. Jos metu, kovojant prieš didinamus muitus ir kolonizaciją, į vandenyną išpiltos arbatžolės, vertos18000 svarų.

Nuo XIX amžiaus prasidėjo miesto pramoninė plėtra, iki šiol JAV turinti didelę reikšmę.

Bostonas: „šurmuliuojanti ramybė“

BostonasNors Bostone gausu dangoraižių, žmonių nuolatinio skubėjimo, transporto spūsčių, tačiau nuo kitų JAV miestų šis išsiskiria įvairiapusiškesne architektūra bei didesnėmis ir žalesnėmis erdvėmis. Nepaisant Bostone vyraujančio moderno, dangoraižių stiebimosi, čia taip pat rasite ne vieną istorinį statinį, kurių daugiausia – XVII – XVIII amžiaus neoklasicistinio ir neoromantinio stiliaus.

Atlantos vandenynas, per miestą tekanto Čarzlo upė, parkai suteikia Bostonui daugiau gyvybės, tad čia pajusite tikrai daugiau tyro oro, nei, pvz. Niujorke.

Lankomiausios Bostonos vietos:

  • Pagrindinė ir žymiausia miesto apžvalgos aikštelė bokšte – Pridential Tower (bokšto aukštis -228 metrai), iš kur Bostoną galite apžvelgti kaip ant delno. Šalia bokšto rasite didelį baseiną su dekoruotais ir puošniais fontanais;
  • Quincy turgus, kuriame visuomet vyrauja gera nuotaika, skanių patiekalų kvapai ir krautuvėlių margumas;
  • Aukščiausias Bostono pastatas Nacock Palace, siekiantis240 metrų, esantis miesto dangoraižių erdvėje;
  • Bostono viešoji biblioteka, priklausanti senajai miesto architektūros stilistikai;
  • Masačusetso valstijos rūmai;
  • Šv. Trejybės bažnyčia;
  • Krikščionių Mokslo bendruomenė – Kristaus mokslininkų bažnyčia, įkurta dar XIX amžiuje.

Bostono oro uostas: http://www.massport.com/logan-airport/Pages/Default.aspx.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *