Pigūs skrydžiai į Briuselį, Belgiją

Mūsų svetainėje jau ne kartą galėjote trumpai susipažinti su Briuseliu: aptarėme svarbiausias jo lankytinas vietas, taip pat pateikėme pagrindinę informaciją apie oro uostą. Šį kartą norime Jums pristatyti dar keletą svarbių faktų, kurie gali Jums praversti, prieš ruošiantis kelionei į Belgiją.

Pigūs skrydžiai į Briuselį, Belgiją

Svarbiausi faktai apie Briuselį

Kai ką tik priminsime, o kai kas gali būti ir nauja bei dar negirdėta, o jeigu pritrūksite informacijos, visada galite lengvai pasiekti anksčiau mūsų svetainėje paskelbtus straipsnius ir surasti atsakymus į Jums svarbius klausimus.

Pradėti verta nuo to, kad daugelis turistų, grįžę po puikių atostogų Belgijos sostinėje, jaučiasi lyg būtų leidę laiką pačioje Europos širdyje. Briuselyje galima rasti Europos Sąjungos būstinę bei daug kitų įspūdingų modernių pastatų, tačiau bene labiausiai lankytojai iš viso pasaulio čia plūsta tam, kad galėtų pajusti mieste vis dar tvyrančią viduramžių dvasią. Mieste gausu senovinės architektūros pavyzdžių, o daugybė kavinių bei prabangių restoranų pasiūlys Jums geriausios kokybės maistą ir gėrimus, kuriais taip malonu mėgautis po pasivaikščiojimo prabangių prekių parduotuvių apsupty.

Briuselis ne tik svarbus turizmo centras Belgijoje, bet ir yra svarbus uostas, kuriame gausu laisvai prieinamų kanalų. Taip pat čia veikia keli universitetai bei kitos svarbios švietimo įstaigos, tokios kaip Dailės ir meno akademija.

Keliaujant į Briuselį, Jums gali prireikti Belgijos žemėlapio, kurį rasite čia, bei Briuselio žemėlapio.

Svarbiausia informacija apie oro uostą

Mūsų svetainėje jau buvo aptarta reikalingiausia informacija apie Briuselio Charleroi oro uostą, todėl norime Jums tik priminti, kad naudodamiesi įvairiausių aviakompanijų siūlomomis paslaugomis, Jūs išsilaipinsite už 46 kilometrų nuo Belgijos sostinės. Tačiau tai toli gražu ne vienintelis šalies oro uostas – Belgijoje yra net 42 oro uostai.

Ilgą laiką šis oro uostas buvo naudojamas asmeniniams ar pramoginiams, mokomiesiems skrydžiams, tačiau jau 1990 metais jame įvyko pirmieji sėkmingi tarptautiniai skrydžiai. Prie oro uosto veiklos prisidėjo nemažai pelno atnešusi pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ bei kitos, pigius ir patogius skrydžius siūlančios aviakompanijos.

Oro uostą pasieksite iš bet kurios Belgijos vietos tiek automobiliu, tiek ir viešuoju transportu. Prieš ar po skrydžio galėsite pasimėgauti pasivaikščiojimu po įvairiausiais čia veikiančias parduotuvės, papietauti kavinėse ir pan.

Oro uosto adresas:

Brussels South Charleroi Airport

rue des Freres Wright 8

B – 6041 CHARLEROI

Pigūs skrydžiai į Briuselį – tai puiki galimybė aplankyti nuostabiąją Belgijos sostinę, tereikia pasidomėti įvairių aviakompanijų siūlomomis kainomis bei sekti skelbiamas akcijas.

Naudingos nuorodos

http://www.brusselsairport.be/en/

http://www.charleroi-airport.com/

http://visitbrussels.be/bitc/front/home/display/lg/en/section/visiteur.do

http://www.brussels.info/

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *