Pigūs skrydžiai į Čikagą, JAV

Čikaga – daugeliui žinomas garsus didmiestis, mažai kuo populiarumu atsiliekantis nuo Niujorko. Mūsų svetainėje jau turėjote progos susipažinti su jo lankytinomis vietomis. Šiandien siūlome trumpai prisiminti svarbiausius faktus apie Čikagą ir jos gyvenimą, o besidomintiems apie keliones į šį miestą, pristatysime Čikagos oro uostą.

Pigūs skrydžiai į Čikagą, JAV

Svarbiausi faktai apie Čikagą

Čikaga – tai miestas, kur atvykę turistai niekada nepatiria nuobodulio. Čia vyksta daugybė įvairių pasaulinio mąsto renginių bei grandiozinių švenčių. Tačiau savo pažintį su ja reikėtu pradėti nuo to, kad Čikaga yra trečias pagal dydį JAV miestas, įsikūręs prie nepakartojamo Mičigano ežero. Nuo miesto įkūrimo praėjus gana mažam laiko tarpui, jis greitai buvo pripažintas kaip svarbus pramonės ir transporto centras. Čia, kartu su daugybe priemiesčių ir devyniomis apylinkėmis, priskaičiuojama jau 9,3 milijono gyventojų. Kiekvienas atvykęs į Čikagą pasitinkamas nepaprasto modernumo – gausybe aukštų dangoraižių ir akinančiu spalvotų vitrinų žvilgesiu. Tačiau bene labiausiai šį miestą reprezentuoja politinės jo tradicijos bei sporto komandos, kurios laikomos labiausiai atpažįstamu Čikagos simboliu.

Miestas svarbus ne tik dėl nepaprastai aukšto turizmo lygio. Čikaga – JAV biznio, architektūros ir finansų lopšys. Taip pat miestas buvo išrinktas vienu iš geriausių JAV miestų sportui: čia yra net 15 sportinių klubų, tarp kurių – stipriausia beisbolo komanda, o taip pat ir populiariausia visame pasaulyje – Chicago Bulls.

Čikagos oro uostas

Chicago O’Hare – yra pagrindinis Čikagos tarptautinis oro uostas. Laikotarpyje nuo 1962 iki 1997 metų šis oro uostas užėmė pagrindinę vietą tarp daugiausiai naudojamų oro uostų. Taip pat mieste yra Chicago Midway oro uostas, įsikūręs vakarinėje miesto pusėje. Iki to laiko, kol O’Hare nebuvo išplėstas, šio oro uosto paslaugomis buvo naudojamasi daugiausia.

O’Hare International Airport

Adresas 10.000 Vakarų O’Hare

Telefonas 773 – 894 – 9111

Pigūs skrydžiai į Čikagą – tai puiki galimybė apsilankyti šiame kupiname nuotykių ir įspūdžių mieste, todėl nepamirškite pasidomėti oro linijų bendrovių siūlomomis akcijomis ir užsisakyti bilietus už Jums prieinamą kainą.

Naudingos nuorodos

http://www.choosechicago.com/

http://www.cityofchicago.org/

http://www.ohare.com/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *