Pigūs skrydžiai į Diuseldorfą

Vėl lankomės šalyje, į kurią užklystame jau kelintą sykį, kadangi neaplankytų vietų čia visuomet atrasime. Taigi Diuseldorfasstabtelkime Vokietijos mieste Diuseldorfe, Šiaurės Reino – Vestfalijos žemių sostinėje, esančioje prie Diuselio upės (kuri įteka į Reiną) krantų. Būtent nuo šio upelio pavadinimo ir kilo miesto vardas.

Viename iš didžiausių Vokietijos miestų gyvena apie 600000 žmonių.

Diuseldorfas: nuo žuvininkystės iki sunkiosios pramonės

Istorijoje bylojama, jog vietovė buvo įkurta dar Romos imperijos laikais kelių vokiečių genčių. Vėliau, VII – VIII amžiuose miestelis jau buvo išaugęs į žuvininkystės ir gyvulininkystės žemes.

Diuseldorfo vardu miestas pirmą kartą paminėtas XI amžiuje. Jau nuo pat šio meto vietovė formavosi kaip vienas svarbiausių pramonės, ypač sunkiosios, centrų.

Ir šiandien Diuseldorfas pirmiausia apibūdinamas kaip pramoninis Vokietijos miestas, nors nuo šio sektoriaus nedaug teatsilieka ir kultūrinio gyvenimo plėtra.

Diuseldorfas: renginių miestas

Parodų, įvairių renginių, mugių mėgėjai, apsilankę šiame Vokietijos mieste niekada nenusivils. Kas ketverius metus DiuseldorfasDiuseldorfe vyksta aukšto lygio parodų programa – kvadrienalė, kuri pritraukia lankytojų ir meno žinovų iš viso pasaulio.

Miestą verta lankyti ir prieš Kalėdas, kadangi čia ištisą mėnesį vyksta kalėdinė mugė

Diuseldorfe taip pat du kartus vyko futbolo čempionatai (Europos ir pasaulio). Be to, miestas gana gerai žinomas ir dėl 2011 metais čia vykusio Eurovizijos dainų konkurso.

Lankomiausios Diuseldorfo vietos:

  • Benrath rūmai, statyti rokoko stiliumi XVIII amžiaus viduryje. Šiuo metu čia įsikūrę net trys muziejai, o atvykę lankytojai taip pat turi galimybę pasivaikščioti po didelį ir gražų rūmų parką, po kurį seniau vaikštinėdavo tik didikai;
  • Reino bokštas – miesto simbolis, kurį matysite iš daugelio vietų. Tai aukščiausias Diuseldorfo statinys, siekiantis beveik 241 metro aukštį. Turistai dažnai kyla į bokšto apžvalgos aikštelę pasidairyti į miestą iš aukštumų;
  • Hofgarten parkas, kuris vilioja savo fontanais;
  • Lanco parkas, angliškos stilistikos;
  • Šiaurinis parkas, kuriame įkurtas Japoniškas sodas, čia akis taip pat stebins įstabūs gėlynai bei fontanai;
  • Burgplatz aikštė.

Iš Vilniaus į Diuseldorfą skrydžius organizuoja Air Baltic avialinijos, kaina į vieną pusę svyruoja apie 300-400 litų.

Diuseldorfo oro uostas: http://www.dus-int.de/dus_en/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *