Pigūs skrydžiai į Dortmundą

Jei jaučiate potraukį pramoniniams miestams, dideliems gamykliniams pastatams, darykloms – apsilankykite Vokietijos mieste Dortmunde, kuris įsikūręs šalies šiaurės vakarinėje dalyje. Čia priskaičiuojama apie 600000 gyventojų (jų skaičius ir miesto dydis prilygsta Lietuvos sostinei Vilniui).

Pirmą kartą Dortmundas paminėtas IX amžiuje (daugiau apie miesto istoriją galite pasiskaityti šiame tekste: http://pigiausiskrydziai.lt/dortmundas/). Jau nuo viduramžių miestas garsėjo alaus gamyba, o XX amžiuje buvo didžiausia aludarystės vietovė visoje Vokietijoje. Čia taip pat buvo įsikūrusios anglies šachtos, plieno kombinatai. Deja, atėjus XXI amžiui, augant konkurencijai, miesto pramonė po truputį silpnėjo (šiuo metus belikusios tik dvi alaus daryklos).

Nuvykę į Dortmundą pajusite ne tik buvusio didelio pramoninio miesto galią (pvz. likęs XIX amžiaus darbininkų gyvenamųjų namų kompleksas), bet akis paganysite ir į išlikusius istorinius objektus, tokius kaip XVI-XVII amžiaus pilį, XIII amžiaus Marijonų bažnyčią, XVI amžiaus Šv. Jono Krikštytoji bažnyčią. Apsilankykite aludarystės muziejuje, zoologijos sode.

Iš Vilniaus Dortmundą galite pasiekti lėktuvu, pasinaudodami Wizzair avialinijų paslaugomis. Į Dortmundą siūlomi gana pigūs skrydžiai – perkant iš anksčiau, bilieto kainą į vieną pusę nesieks 100 litų.

Daugiau apie Dortmundą: http://www.dortmund.de/en/index.html

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *