Pigūs skrydžiai į Dubajų

Jeigu Jums lieptų įvardinti prabangiausią ir didžiausią kurortą, turbūt ne vienas nieko nelaukęs atsakytų: „Dubajus“. Ir, ko gero, nesuklystų, kadangi šis miestas daugiausia lankomas elito atstovų, čia siūloma aibė pramogų, o viešbučių kainos Dubajus– tikrai ne visiems įkandamos. Be turistinio patrauklumo ši vietovė – svarbus šalies verslo centras, čia taip pat išgaunama nafta.

Susipažinkite su Dubajumi – didžiausiu Jungtinių Arabų Emyratų miestu, įsikūrusiu prie Persų įlankos su keturiais milijonais gyventojų.

Dubajus: jaunas, bet turtingas

Dubajus šiandieninio miesto statusą įgavo tik 1971 metais, kuomet su dar šešiais nepriklausomais miestais susijungė į Jungtinius Arabų Emyratus. Prieš šį susiformavimą miestas buvo anglų kolonijos dalis.

Nors Dubajus gana jaunas miestas, tik pradėjęs kurtis jis užėmė aukščiausias pozicijas tarp turtingiausių pasaulio vietų. Net ir bėgant metams, miestas nenustoja plėstis, kurtis. Dubajaus Emyratą valdo Maktumo šeima, kurios tikslas – padaryti vietovę moderniausia pasaulyje. Šis Jungtinių Arabų Emyratų miestas tituluojamas ir pirkinių sostinės vardu, kadangi čia rasite visas žymiausias pasaulio parduotuves, tinklus, dizainerių vardus, o taip pat galėsite apsipirkti ir vietiniuose arabų krautuvėse.

DubajusDidelę nuostabą kelia ypatinga miesto švara – atrodo, jog kiekviena gatvė būtų nušveista. Dubajus taip pat priskiriamas vienam iš saugiausių pasaulio miestų, tad neveltui vietovė įvardijama kaip viena geriausių gyventi žmonėms.

 

Dubajus – miestas dykumoje, pilnoje pramogų

Dubajuje nerasite jokio dirbamos žemės lopinėlio – čia ištisa dykuma. Nenuostabu, jog miestas visuomet spiginamas saulės, čia vyrauja dideli karščiai. Neveltui turistams vasarą patariama čia nevažiuoti, kadangi ne visi ištveria tokį klimatą.

Mieste, kuriame susipina modernas su šeichų ir musulmonų tradicijų pasauliu, kiekvienas ras trokštamos veiklos: ar tai būtų pažintinės ekskursijos, ar poilsis paplūdimyje, o gal kelionės į dirbtines salas.

Vienas žymiausių objektų, kuriuo Dubajaus vardas garsus visame pasaulyje – viešbutis Burj Al Arab (Arabijos burė), kuris vienintelis turi septynių žvaigždučių statusą.

 Dubajus

Lankomiausios Dubajaus vietos:

  • Istorinis miesto rajonas Bur Dubai, šiuo metu – viena moderniausių Dubajaus vietų. Tačiau čia taip pat galite rasti žymiąsias Didžiąją mečetę ir Irano mečetę. Už senosios architektūros pastatų tviska stikliniai dangoraižiai;
  • Burj Khalifa – aukščiausias pasaulio pastatas, siekiantis 828 metrus, kuriame įrengtas greičiausias liftas;
  • Deira aukso turgus – čia kasdien prekiaujama blizgiu auksu;
  • Šeicho rezidencija – vienas seniausių Dubajaus pastatų (XIX amžius). Šiuo metu čia įsikūręs muziejus;
  • Dubajaus nacionalinis muziejus;
  • Dirbtinis slidinėjimo kurortas Ski Dubai.

Dubajaus oro uostas: http://www.dubaiairport.com/en/Pages/home.aspx

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *