Pigūs skrydžiai į Dubliną, Airiją

 

 

Šiandien norime Jus pakviesti aplankyti Dubliną. Nors mūsų svetainėje jau galite pasiskaityti apie įdomiausias miesto lankytinas vietas ar susipažinti su jo žemėlapiu, šiame straipsnyje norėtume trumpai priminti svarbiausius faktus apie Airijos sostinę bei pateikti svarbiausią informaciją apie Dublino oro uostą.

 

 

Pigūs skrydžiai į Dubliną, Airiją

Kodėl verta aplankyti Dubliną ir ką būtina apie jį žinoti

 

Dublinas – tai ne tik Airijos sostinė, bet ir svarbus uostas. Deja, jis negali pasigirti didele apimtimi, tačiau tai neatbaido gausybės turistų, siekiančių savo akimis pamatyti turtingą miesto paveldą bei pasilinksminti viename iš daugybės barų. Dublinas laikomas ypatingai svarbiu šalies politikos, ekonomikos, o kartu ir kultūros centru.

 

Nuo 1922 metų Dublinas laikomas Airijos sostine, tačiau jo istorija prasidėjo visu tūkstantmečiu anksčiau, kai miesto teritorijose apsigyveno vikingai. Iš Dublino yra kilę net trys Nobelio premijos laureatai – Džordžas Bernardas Šo, Samuelis Beketas ir Viljamas Batkeris Jeitsas.

 

Miesto paveikslas ypatingas: čia stovi nepakartojama pilis, nacionalinis muziejus, išpuoštas kolonomis ir arkadomis, neabejotinai įspūdį paliks ir klasikinė NMP katedra bei vis dar svarbus senasis airių parlamento pastatas.

 

Pigūs skrydžiai į Dubliną

 

Pigūs skrydžiai į Dubliną – tai puiki galimybė paskanauti garsiųjų airiškų gėrimų ir pasinerti į tradicines kultūrines airių pramogas. Tačiau daugiausiai bilietai į šį miestą domina tuos, kurie planuoja Airijos sostinėje ieškotis darbo. Taip pat tai puiki vieta apsipirkti, nes čia gausu ir didelių, ir mažų parduotuvių, kuriuose tiek vyrai, tiek ir moterys ras skoningų ir gana nebrangių aksesuarų ar kitų reikalingų dalykėlių. Užsisakę skrydį į Dubliną, Jūs gaunate galimybę pažinti Airijos istoriją, religiją, garsių žmonių gyvenimus ar išklausyti ne vieną už širdies griebiančią vietinių žmonių gyvenimo istoriją.

 

Pagrindinė informacija apie Dublino oro uostą

 

Dublin Airport – tai pagrindinis ir svarbiausias oro uostas Airijos sostinėje ir yra įsikūręs vos už 10 km nuo miesto. Jo paslaugomis naudojasi ne viena skrydžių bendrovė ( Aer Arann, Aer Lingus, Ryanair, CityJet).

 

Adresas Dublin Airport, County Dublin, Ireland

 

Telefonas +353 1 814 11 11

 

E- mail queries@dublinairport.com

 

Tinklalapis www.dublinairport.com

 

Nepraleiskite progos puikiai praleisti laiką Airijos sostinėje, nes pigūs skrydžiai į Dubliną Jums gali padovanoti ne vieną nepamirštamą akimirką.

 

 

Naudingos nuorodos

http://dublinairportcarrental.com/?gclid=CPnWnojauKsCFUO_zAodYHuldg

 http://www.dublinairport.com/home.aspx


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *