Pigūs skrydžiai į Glazgą (Glasgow)

Iš tolimųjų Jungtinių Amerikos Valstijų grįžtame į savąją Europą, kur lankomės didžiausiame Škotijos mieste Glazge (Glasgow). Miestas, su 700000 gyventojų, įsikūręs prie Klaido upės ir laikomas svarbiausiu verslo, pramonės centru šalyje.

Komercinės plėtros atžvilgiu Glazgas pradėjo plėstis XIX amžiuje (daugiau apie miesto istoriją galite paskaityti: http://pigiausiskrydziai.lt/glazgas/).

Šių dienų didžiausias Škotijos miestas žymus ir aukštu mokslo lygiu, čia suvažiuoja mokytis ne tik šalies, bet ir kitų tautybių studentai. Be to, Glazgas (Glasgow) traukia ne vieno režisieriaus akį, čia vis dažniau kuriami kino filmai.

Turistams Glazgas (Glasgow) siūlo aplankyti miesto katedrą, išlikusią dar nuo XIII amžiaus. Netoli jos galėsite užkopti į Necropolio kalną, kur įsikūrusios pagrindinės miesto kapinės.

Pasivaikščioti galite specialia pėsčiųjų alėja, sudaryta iš Sauchiehall ir Buchanan gatvių.

Išskirtine vieta mieste pripažįstamas Glazgo (Glasgow) mokslo centras, kur skatinamas visuomenės domėjimasis mokslo ir technologijų raida, kaita šiandieniniame pasaulyje. Čia taip pat rasite planetariumą, IMAX kiną, miesto bokštą.

Pigiausi skrydžiai į Glazgą (Glasgow) galimi iš Rygos, iš Vilniaus bilietas kainuos nuo 500 litų (su persėdimu, AirBaltic avialinijomis).

Daugiau apie Glazgą (Glasgow): http://www.seeglasgow.com/.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *