Jūs esate čia: Pradžia // Lankytinos vietos // Pigūs skrydžiai į Hamburgą

Pigūs skrydžiai į Hamburgą

07 30 2012 | Komentuoti


Keliaudami po Vokietiją, užsukime ir į antrą pagal dydį, šiaurinėje šalies dalyje įsikūrusi Hamburgą. Tai buvęs Hanzos miestas, prie Elbės ir Alsterio upių, taigi vienas svarbiausių uostų ne tik Vokietijoje, bet ir visoje Europoje.

Prieš tai aplankytas Dortmundas (http://pigiausiskrydziai.lt/pigus-skrydziai-i-dortmunda/) Vokietijoje visais laikais išsiskirdavo savo pramone, o Hamburgas – menu, kultūra bei šiaurietišku žavesiu. Labiausiai miestas pradėjo plėstis ir iškilo XIV amžiuje, kuomet įstojo į Hanzos miestų sąjungą. Deja, po Antrojo pasaulinio karo Hamburgas buvo beveik sugriautas po atkaklių bombardavimų, miestą teko iš naujo prikelti.

Šiandien šis Vokietijos miestas kviečia susipažinti su unikalia vietovės kultūra: rengiamais miuziklais, spektakliais. Hamburge Jūsų lauks unikalus senamiestis, įsikūręs prie ežero (čia galima sutikti ir buriuotojų), taip pat nuodėmingiausiu vadinamas St. Pauli rajonas, uostas bei Altonos žuvų turgus.

Mieste taip pat pamatysite žavingą renesanso stiliaus rotušę (XIX amžius), Šv. Mykolo (su 132 metrųaukščio bokštu), Šv. Kotrynos bažnyčias; Čilės namą, kuriame būdavo sudaromi kavos arba prieskonių sandoriai. Aplankykite meno galeriją, Hamburgo archeologijos ir istorijos muziejų, miesto požemius.

Daugiau apie Hamburgą: http://english.hamburg.de/

 
Žymės: , , , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.