Pigūs skrydžiai į Honkongą

Lankomės populiariausiame ir lankomiausiame (pagal 2010 metų statistiką) pasaulio mieste Honkonge. Honkongo, kaip miesto, padėtis Kinijoje gana netradicinė – vietovė įvardijama kaip administracinis regionas. Miestas skirstomas į Honkongasaštuoniolika rajonų ir tris pagrindines dalis: Honkongo sala, Kaulunas ir naujosios teritorijos.

Honkonge, mieste, kuris įvardijamas ir kaip viena iš palankiausių pasaulio vietų kurti ir plėsti savo verslą, gyvena daugiau, nei septyni milijonai žmonių.

Honkongas: nuo britų kolonijos iki turistų ir verslininkų oazės

Istoriniai vingiai neleido šiam Kinijos miestui greitai iškilti. Nuo XIX amžiaus vidurio Honkongas buvo okupuotas Didžiosios Britanijos ir miestas tapo šios šalies kolonija. Nors šis statutas oficialiai galiojo iki 1997 metų, XX amžiaus viduryje keleriems metams Honkongą buvo okupavę japonai, kurie vijo čionykščius gyventojus, žudė ir smurtavo.

Į kitą etapą miestas žengė jau kartu su XXI amžiumi, kuomet su įgauta autonomija sparčiai pradėjo tobulėti paslaugų aptarnavimo sfera. Šioje multikultūrinėje terpėje suklestėjo bankininkystė, aviacija, o naujosios technologijos, kaip ir visoje Kinijoje, tapo vienu iš pagrindinių variklių.

Honkongas2010 metais Honkongą aplankė 20 milijonų turistų, o tai įrodo miesto populiarumą bei aktyvų jo lankymą. Visgi, jei vykstate į šį miestą, turite pasirengti pereiti tam tikrą kultūrinį šoką: čia visuomet (ar diena, ar naktis) pilna žmonių, dauguma jų – skubančių, tvyro smogas, o dangoraižiai bei reklamų mirguliavimas liejasi akyse. Šiuo atžvilgiu miestas neretai prilyginamas ir Niujorkui (nors Honkonge 2 tūkstančiais dangoraižių daugiau – 8000). Honkonge aptiksite tikrai nedaug dirbamos žemės lopinėlių, tačiau čia gausu parkų, kurie leis jums atsikvėpti nuo šurmulio bei pastatų didybės. Na, o pailsėti galėsite nuostabiuose miesto paplūdimiuose

Lankomiausios Honkongo vietos:

  • Lantau salos slėnis, kuriame pastatyta bronzinė Budos statula (aukščiausia pasaulyje, norint ją pasiekti reikia užlipti 269 laiptelius).
  • Soho – visą parą veikiantis pramogų centras, kuriame įrengtas vienas ilgiausių pasaulio eskalatorių;
  • Kowloone žvaigždžių prospektas (čia rasite ir Bruce Lee statulą);
  • Honkongo istorijos muziejus;
  • Žinia, į Honkongą dažnai atvyksta minios norinčiųjų apsipirkti. Tad tokiems tikslams įgyvendinti puikiai tiks pirkėjų rojais vadinami Tsim Sha Tsui ir Harbour City rajonai. Galite apsilankyti ir vietinių gyventojų Stanley turguje, kur gausu suvenyrų, papuošalų ir kitų smulkesnių prekių;
  • Viktorijos viršūnė – kalnas nuo kurio atsiveria miesto panorama.

Honkongo oro uostas: http://www.hongkongairport.com/eng/index.html.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *