Pigūs skrydžiai į Ispaniją

Ispanija viena šilčiausių ir nuostabiausių Europos šalių. Turistus viliojanti ne tik nuostabiais paplūdimiais žemyninėje dalyje, tačiau ir sau priklausančiose salose.

Pigūs skrydžiai į Ispaniją vienas iš labiausiai turistus intriguojančių klausimų.

Pigūs skrydžiai į IspanijąŽemyninė Ispanijos dalis, nuostabūs miestai, Kanarų salos ir Balearų salos vilioja turistus pramogomis ir nuostabiais vaizdais. Puikios atostogos Ispanijos kurortuose garantuotos.

Pigių skrydžių aviakompanijos Ryanair ir neseniai savo veiklą pradėjusi WizzAir organizuoja savo skrydžius iš Lietuvos į Ispanijos oro uostus.

Aviakompanija Ryanair siūlo pigius skrydžius į Ispanijos Alikantes oro uostą iš Kauno pirmadieniais ir penktadieniais.

Pigius skrydžius į Ispanijos Barselonos Gironos oro uostą aviakompanija Ryanair organizuoja iš Vilniaus oro uosto sekmadieniais ir antradieniais. Kainos nuo 139 litų į vieną pusę.

Neseniai savo veiklą Lietuvoje pradėjusi vengrų aviakompanija WizzAir organizuoja pigius skrydžius į Ispaniją iš Vilniaus oro uosto. WizzAir iš Vilniaus vykdo tiesioginius skrydžius į Barselonos oro uosto antrąjį terminalą. Pigūs skrydžiai į Ispaniją organizuojami pirmadieniais ir penktadieniais 18.55 valandą.

Savo skrydžius iš Lietuvos į Ispaniją vykdo ir kitos aviakompanijos, tačiau WizzAir ir Ryanair siūlo pigiausius skrydžių į Ispaniją pasiūlymus.

Vasara nuostabiausias metų laikas. Dabar praleisti atostogas užsienyje galima už labai patrauklią kainą. Pigių skrydžių aviakompanijos siūlo skrydžius į Ispaniją mažomis kainomis.

Keliones į Ispaniją organizuoja ir kelionių agentūros.

Ispanija kviečia pasimėgauti saule, palmėmis, nepaprasto grožio paplūdimiais, puikiais viešbučiais, pramogų gausa, šiltu klimatu ir saulėtomis dienomis. Stiprių nervų žmonėms puiki atrakcija koridose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *