Pigūs skrydžiai į Kopenhagą, Daniją

Ankstesniame straipsnyje turėjote galimybę susipažinti Danijos sostine Kopenhaga, taip pat buvo aptartos miesto lankytinos vietos bei kelios svarbiausios Danijos įžymybės. Nors pagrindiniai Danijos miestai visi verti dėmesio, tačiau šį kartą siūlome Jums susipažinti su keliais naudingais faktais ar patarimais, kurie pravers Jums ruošiantis keliauti į Kopenhagą.

Pigūs skrydžiai į Kopenhagą, Daniją

Keletas faktų apie Kopenhagą

 

Kopenhaga nėra nei labai didelis miestas, nei labai mažas, – dydžiu ji beveik vienoda su Lietuvos sostine Vilniumi, tačiau joje gyvena apie vieną milijoną gyventojų. Miestas įkurtas ant dviejų salų teritorijoje – Amagerės ir Zelandijos, o visą Kopenhagos žemėlapį galite rasti čia.

Miesto pavadinimas kilęs nuo miesto įkūrėjų ir jame kadaise tvyrojusios dvasios – išvertus iš danų kalbos Kopenhaga reiškia „pirklių prieplauka“. Lankydamiesi šiame mieste, galėsite nevaržomai mėgautis gaiviu jūros vėjeliu bei pasivaikščioti ramiomis Kopenhagos gatvelėmis, kadaise pamėgtomis jūreivių bei rašytojų, o jų tarpe net ir garsiojo Hanso Kristijano Andersono.

Skrydžiai į Kopenhagą

 

Užsisakant lėktuvo bilietą į Kopenhagą, Jūs kartu gaunate ir nuostabią galimybę puikiai praleisti laiką viename iš labiausiai lankomų Europos miestų, o malonus ir kokybiškas poilsis garantuotas vos pakilus nuo žemės paviršiaus. Daug kas apsilankę Kopenhagoje nepraleidžia galimybės pigiai nuskristi į šį nuostabų pasaulio kampelį ir suteikti savo gyvenimui kelias, šurmulio ir nuotykių kupinas dienas.

Tam, kad bent šiek tiek palengvintumėme Jūsų kelionės pasiruošimą, pateiksime pagrindinius faktus apie kelis Danijos oro uostus:

  • Kastrupo Kopenhagos oro uostas: šis oro uostas yra 8 km už Danijos sostinės ir turi net 3 terminalus. Jis įsikūręs adresu P.O. Box 74, Lufhavrsboulevarden 6, 2770 Kastrup, Denmark, o informacinis telefonas yra +45 32 31 32 31. Apie oro uostą daugiau informacijos galima rasti tinklapyje www.cph.dk

     

  • Bilundo oro uostas: šis oro uostas Danijoje yra pagrindinis, kurio paslaugomis naudojasi pigios užsakomųjų reisų oro linijos. Jį galima rasti už 2 km nuo Bilundo miesto, kuriame gaminami LEGO žaislai, pamėgti viso pasaulio vaikų. Oro uostas buvo atidarytas 1962 metais ir greitai tapo bene didžiausiu Danijos skrydžiu mazgu. Jis įsikūręs adresy P.O. Box 10, Dk – 7190 Bilund, Denmark, o naudingos ir svarbios informacijos galite gauti, paskambinę +45 76 50 50 50, arba apsilankę oficialiame tinkalapyje www.billund–airport.com

     

  • Danijos oro uostas Orchus: palyginus šis oro uostas yra nedidelis bei įsikūręs net už 36 km nuo Orchus miesto. Daugiau informacijos apie šį oro uostą galima rasti oficialiame tinklapyje www.aar.dk

Daugybė oro linijų gali pasiūlyti Jums geriausias savo paslaugas bei jų dėka pigūs skrydžiai į Kopenhagą pasiekiami visiems, norintiems aplankyti ar sugrįžti į šį miestą.

Naudingos nuorodos

http://www.copenhagen.com/

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *