Jūs esate čia: Pradžia // Lankytinos vietos // Pigūs skrydžiai į Leipcigą

Pigūs skrydžiai į Leipcigą

07 27 2012 | Komentuoti


Toliau žvalgomės po Vokietiją ir šįkart stabtelkime Leipcigo mieste. Leipcigas įsikūręs šalies rytuose, prie trijų upių (Pleisės, Partės ir Baltojo Elsterio) santakos. Šiame mieste, kuriame verda aktyvus kultūrinis gyvenimas, gyvena apie 600000 žmonių.

Miesto plėtra ir kultūrinio gyvenimo aktyvumas prasidėjo jau XVII amžiuje, kuomet čia buvo spausdinamos knygos. Be Leipcige besivysčiusios klasikinės vokiečių literatūros, miestas garsėjo menininkais, ypač – muzikos atstovais. XVIII amžiuje čia buvo įkurta koncertų salė (garsi savo įspūdingais beveik 7000 vamzdžių vargonais), kur grojo orkestras „Gewandhaus“ bei Opera.

Leipcigas garsus ir savo universitetu: čia studijavo tokie žymūs žmonės kaip J. V. Gėtė (kuris miestą vis lygindavo su Paryžiumi), R. Šumanas, J. S. Bachas. Šiame Vokietijos mieste taip pat gimė venas žymiausių pasaulio kompozitorių R. Vagneris.

Lankomiausios Leipcigo vietos:

  • Rotušė (XVI amžiaus renesansinio stiliaus) ir Markt aikštė. Šiandien čia įsikūręs Miesto istorijos muziejus. Nepabijokite užsukti ir į vieną iš aludžių, esančių prie Markt aikštės bei paragauti firminio Leipcigo alaus „Gose“;
  • Viena seniausių kavinių Europoje „Zum Arabischen Coffe Baum“ (nuo XVIII amžiaus pradžios);
  • Šv. Mikalojaus bažnyčia (VDR laikais joje glausdavosi protestuojantys).

Daugiau apie Leipcigą: http://www.leipzig.de/int/en/
Žymės: , , , , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.