Pigūs skrydžiai į Madridą, Ispaniją

Ankstesniuose mūsų straipsniuose galite rasti nemažai naudingos informacijos apie Madridą, jo įdomiausias ir įspūdingiausias lankytinas vietas bei kitus Ispanijos miestus. Šiandien norėtume pateikti dar keletą svarbių faktų, kurie Jums pravers prieš ruošiantis kelionei į Ispanijos sostinę.

 

Pigūs skrydžiai į Madridą, Ispaniją

Trumpai apie Madridą

 

Daugybė aviakompanijų Lietuvoje siūlo pigias keliones į Madridą, pavyzdžiui, skrydžius Vilnius – Praha – Madridas – Praha – Vilnius, kurių metu ne tik greitai ir patogiai nukeliausite į šalies sostinę, bet kartu gausite garantuotą nakvynę viešbutyje (iš šeštadienio ir sekmadienį) ir skanius pusryčius. Be šio pasiūlymo, pasidomėjus galima rasti ne vieną ir ne du patogius siūlymus puikiai ir palyginus pigiai praleisti laiką Madride, kuriame užtenka vos kelių dienų tam, kad pajusti ypatingą miesto dvasią. Madridas vertas sostinės vardo – jis didelis, sukaupęs daug istorinių įdomybių, tačiau kartu ir kviečiantis pasigrožėti moderniais kraštovaizdžiais ir patirti daugybę smagių atrakcijų tiek dieną, tiek ir naktį. Jeigu nenorite susidurti su nemalonumais dėl gyvenamosios vietos, rekomenduojame planuoti kelionę iš anksto, kitaip galite likti miegoti tiesiog po atviru dangumi arba ieškoti nakvynės priemiesčiuose.

 

Madrido oro uostas

Madride visi lėktuvai kyla ir leidžiasi didžiausiame Ispanijos oro uoste – Aeropuerto Barajas Madrid. Šio oro uosto neaplenkia net mažiausių valstybių lėktuvai. Patogu tai, kad tarptautiniams skrydžiams bilietus dažniausiai galima įsigyti tiesiog internetu, tačiau derėtų prisiminti, kad bilietai į Madridą populiariausi rudenį ir pavasarį, kada prasideda arba jau baigiasi turistinis sezonas, todėl nenustebkite, jei nusprendę keliauti į Madridą ir iš anksto nepasirūpinę bilietais, jų tiesiog nebegausite.

 

Oro uoste yra net 3 terminai, o kelionės nuo vieno prie kito – nemokamos.

Pagrindinė informacija

Kodas MAD

Adresas Madrid Barajas Airport 28042 Madrid, Spain

Telefonas 902 404 704

E-mail clientsmad@aena.es.

Naudodamiesi šio oro uosto paslaugomis ir pasinaudoję avialinijų teikiamomis paslaugomis bei siūlomomis akcijomis, galite užsisakyti tikrai pigius skrydžius į Madridą, Ispanijos sostinę , kuri dar vadinama „saulės miestu“.

Naudingos nuorodos

http://www.madrid-airport.info/

http://www.aboutmadrid.com/

http://www.esmadrid.com/en/portal.do

http://www.allmadrid.com/

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *