Pigūs skrydžiai į Malagą

Grįžtame į saulėtus ir šiltus kraštus, ten, kur žmonės net darbe kasdien mėgaujasi saldžiu popiečio miegu.. Taip, Ispanijoje tai kasdienybė. Šįsyk stabtelsime viename iš Viduržemio jūros uostamiesčių, įsikūrusių pietinėje šalies dalyje, prie Gibraltaro.

MalagaMalaga – Kosta del Solio regiono sostinė, kurioje gyvena apie 600000 žmonių. Vietovė žymi savo kurortais, čia atvyksta daug poilsiautojų iš visos Europos, dažni lankytojai ir lietuviai (šiame Ispanijos regione užsieniečiai neretai įsigyja nuosavus būstus).

Malaga: Pablo Picasso miestas

Malagos miestą dar XII amžiuje pr.Kr. įkūrė finikiečiai, vėliau teritorija priklausė romėnams, maurams, o Ispanija užėmė tik XV amžiuje. Nors XIX amžiuje Malaga priklausė Prancūzijai, visgi po šios okupacijos grįžo į ispanų rankas.

Miesto istorija artimai siejama su čia gyvenusio dailininko Pablo Picasso gyvenimu. Vienas žymiausių XX amžiaus menininkų čia praleisdavo daug laiko kurdamas, plėsdamas savo kultūrinį akiratį. Be to, Malagoje gyveno bei dėstė P. Picasso tėvas.

MalagaMalaga, kaip ir dauguma pasaulio kurortų, suteikia galimybių mėgautis karšta saule, ilgais ir smėlėtais paplūdimais, šilta, žydra Viduržemio jūra. Mieste galima pasidžiaugti ne tik šiais malonumais, bet ir susipažinti su vietovės istorija, kultūra, paveldu.

Lankomiausios Malagos vietos:

  • Alcazabos pilis;
  • Castillio de Gibraltaro pilies griuvėsiai. Ji buvo statyta dar maurų laikais;
  • Malagos katedra, statyta XVI amžiuje, turinti vieną bokštą ir dėl to dažnai vadinama „vienaranke“;
  • Šv. Jokūbo bažnyčia;
  • Pablo Picasso vaikystės keturių aukštų namas senamiestyje, La Merced aikštėje. Jis beveik nepakito nuo XIX amžiaus. XX amžiuje čia buvo įkurtas dailininko meno fonas ir muziejus;
  • Pablo Picasso dailės muziejus;
  • Garganta del Chorro tarpeklis, įvardijama kaip viena gražiausių Andalūzijos regiono vietų.

Skrydžius iš Vilniaus į Malagą organizuoja Finnair ir Air Baltic avialinijos. Į vieną pusę bilietas kainuoja apie 800-900 litų.

Malagos oro uostas: http://www.malagaairporttravel.com/.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *