Pigūs skrydžiai į Maljorką

Svajojate apie įspūdingas atostogas, tačiau negalite išsirinkti tinkamos vietos? Leiskite Jums parekomenduoti vietą, kurioje Jūsų sapnai maišysis su tikrove, o visi slapčiausi norai virs tikrove, – tai Maljorka. Turime gerą naujieną visiems norintiems aplankyti šią nepakartojamą vietą …

 

Pigūs skrydžiai į Maljorką

Maljorka

Pradėkime nuo trumpos pažinties su šiuo nepaprastu kurortu. Maljorka priklauso Balearų salynui ir yra didžiausia jo sala. Pastaroji yra ypatingai kontrastingo kraštovaizdžio, kurioje galima išvysti tiek lygumas, tiek ir įspūdingus Tramutanos kalnus bei pasimėgauti ypač šiltu Viduržemio jūros vandeniu.

Maljorka – tai viena iš svarbiausių pasaulinės reikšmės kurortinė vieta, kurią kasmet aplanku apie 20 mln. turistų. Jeigu planuojate praleisti atostogas šioje saloje, patartina joje apsilankyti liepos- rugpjūčio mėnesiais. Nors dažnai galima išgirsti teiginį, kad Maljorka – turtuolių rojus, neverta abejoti, kad Viduržemio jūros malonumai gali būti prieinami kiekvienam norinčiam ir pasiruošusiam kelionei bei nuotykiams.


 

Tiesioginiai skrydžiai Kaunas- Maljorka

Kaip jau minėjome, turime Jums gerą naujieną – visi norintys aplankyti Maljorką ir praleisti nepamirštamas atostogas, tai gali padaryti užsisakydami bilietus kryptimi Kaunas- Maljorka. Jau nuo 2012 metų kovo mėnesio „Ryanair“ skrydžių bendrovė siūlo savo keleiviams dar vieną puikią vasaros tiesioginę kryptį. Kiekvienas apsisprendęs vykti į Maljorką galės pasirinkti sau tinkamiausią laiką, nes šie skrydžiai vyks du kartus per savaitę – antradieniais ir šeštadieniais. Taip pat norime Jums pristatyti pirmąsias skelbiamas kainas, kurios atitiks kiekvieno iš Jūsų kišenę:

Iš Kauno (KUN) į Palma Mallorca (PMI): 2012-04-10 d. 21:25 už 167 lt
 Palma Mallorca (PMI) į Kauną (KUN): 201204-17 d. 16:30 už 48

Taip pat bus vykdomi šie skrydžiai:

 

 

Jeigu norite puikiai praleisti atostogas su šeima bei artimaisiais, pigūs skrydžiai į Maljorką – pasiūlymas būtent Jums!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *