Jūs esate čia: Pradžia // Kelionių gidas // Pigūs skrydžiai į Malmo

Pigūs skrydžiai į Malmo

09 08 2012 | Komentuoti


Sukame į kitą Europos pusę – Skandinaviją, kur lankomės trečiajame pagal dydį Švedijos mieste Malmo (Malmė). Malmo įsikūręs Skonės provincijoje su 300000 gyventojų – tai vienas didžiausių miestų visoje Skandinavijoje.

Malmo istorija prasidėjo XIII amžiuje (daugiau apie tai galite paskaityti: http://pigiausiskrydziai.lt/malme/), o labiausiai išgarsėjo XVI amžiuje kaip žvejybos uostas.

Šiandien vietovė žinoma kaip viena aktyviausiai ir anksčiausiai pradėtų industrializuoti vietų. Malmo iki šiol ne vieno užsienio yra įvardijamas kaip Danijos miestas, kadangi jį su Kopenhaga jungia aštuonių kilometrų ilgio Oresudo tiltas, pastatytas 2000 metais. Taip pat, savo gotikine architektūra ir urbanistiniu išsidėstymu Malmo vizualiai gana panašus į Danijos sostinę.

Jei vykstate į šį Švedijos miestą, apsilankykite ir Kopenhagoje, kadangi traukiniai kursuoja dažnai, o kelionė trunka tik penkiolika minučių.

Tiesioginius skrydžius į Malmo iš Vilniaus organizuoja Scandinavian Airlines ir Finnair avialinijos.

Daugiau apie Malmo: http://www.malmo.com/start.asp
Žymės: , , , , , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.