Pigūs skrydžiai į Maskvą, Rusiją

 

 

Maskva – jau ne kartą mūsų svetainėje aptartas miestas. Nors rašėme ir apie kitus Rusijos miestus, šalies sostinė susilaukė ypatingo dėmesio. Anksčiau paskelbtame straipsnyje galite pasiskaityti apie svarbiausias ir įdomiausias Maskvos lankytinas vietas, o šiandien norėtume Jums pristatyti keletą svarbiausių faktų bei pateikti pagrindinę informaciją, su kuria vertėtų susipažinti kiekvienam norinčiam aplankyti šį miestą.

 

 

 

Pigūs skrydžiai į Maskvą, Rusiją

Pagrindiniai faktai apie Maskvą

 

Maskva – tai vienas didžiausių ir brangiausių miestų visame pasaulyje. Paskutiniais skaičiavimais, čia gyvena daugiau nei 10 mln. žmonių ir iš vienos pusės gali priminti sausakimšą skruzdėlyną. Pasirinkę kelionę į Maskvą, Jūs ne tik aplankysite Rusijos sostinę, bet kartu gausite puikią galimybę gerai praleisti laiką Europos ir Azijos samplaikos apsupty. Savo akimis galėsite įsitikinti, kad Maskva – tai milžiniškų kontrastų miestas, kuriame skaudžiai kertasi prabanga ir skurdas, o gatvėmis be perstojo skuba ne tik vietiniai gyventojai, bet ir milijonai nelegalių migrantų.

 

Prieš pradedant krautis lagaminus, rekomenduojame susipažinti su vizų gavimo tvarka. Jeigu ketinate apsilankyti ne tik Maskvoje, Jums pravers ir trumpas sąrašas įdomiausių lankytinų vietų Rusijoje.

Maskvos oro uostai

Daugybė aviakompanijų siūlo įvairiausias akcijas, kurių metu galima gana pigiai nukeliauti į šį, nepaliaujamai stebinantį miestą. Skirkite šiek tiek brangaus savo laiko ir susipažinkite su svarbiausiais Maskvos oro uostais.

Maskvos Domodedovo oro uostas dar visai neseniai pradėjo tiesioginius skrydžius į Palangą bei mūsų pajūrio kryptimis. Tai ypač populiarūs reisai tarp Palangos poilsiautojų, Žemaitijos gyventojų ir Rusijos piliečių. Nors skrydžiai vykdomi tik sezono metu, tai yra puiki galimybė be didesnių vargų nuskristi į Rusijos sostinę. Taip pat šis oro uostas yra didžiausias visoje Rusijoje ir priskiriamas prie didžiausių Europos oro uostų dvidešimtuko. Jo paslaugomis naudojasi apie 46 procentai visų keleivių. Oro uostas turi ypatingai gerą ir greitą susisiekimą su Maskva ir jos geležinkelio stotimi.

Geografinės koordinatės: platuma 55.41, ilguma 37.91
Vieta: už 40 km nuo Maskvos centro ir už 22 km nuo Maskvos žiedinio aplinkelio (MKAD)
IATA kodas: DME
ICAO kodas: UUDD
Vidinis kodas: ДМД
Adresas: 142015, Россия, Московская обл., Домодедовский р-н, а/п Домодедово
Informacijos telefonas: 
            +7 495 933 66 66      
Elektroninis paštas: adk@eastline.ru
Oficialus tinklalapis: 
www.domodedovo.ru

Maskvoje yra ir Tarptautinis Šermetjevo oro uostas, kuris laikomas antru pagal dydį visoje Rusijoje. Į jį rengiami tiesioginiai reisai iš Vilniaus.

Geografinės koordinatės: platuma 55.97, ilguma 37.41
Vieta: už 28 km nuo Maskvos centro
Terminalai: 5
IATA kodas: SVO
ICAO kodas: UUEE
Vidinis kodas: ШРМ
Adresas, 124340, Московская обл., Химки, Международный аэропорт “Шереметьево”
Informacijos telefonas: 
            +7 495 232 65 65      
Elektroninis paštas: callcenter@svo.aero
Oficialus tinklalapis: 
www.svo.aero

Trečias pagal dydį Rusijoje yra Vnukovo oro uostas, kuris daugiausia naudojamas Rusijos Prezidento ir užsienio valstybių vadovų paslaugoms.

Geografinės koordinatės: platuma 55.59, ilguma 37.26
Vieta: Maskvos centras, 10 km iki Maskvos žiedo.
Terminalai: 3
IATA kodas: VKO
ICAO kodas: UUWW
Vidinis kodas: ВНК
Adresas: 119027, Россия, г.Москва, ул.1-я Рейсовая, 12
Informacijos telefonas: 
            +7 495 436 28 13      
Elektroninis paštas: dir@vnukovo.ru
Oficialus tinklalapis: 
www.vnukovo.ru

 

Pigūs skrydžiai į Maskvą – tai gana dažnai pasitaikanti puiki galimybė apsilankyti Rusijos sostinėje ir praleisti keletą nepamirštamų gyvenimo akimirkų.

Naudingos nuorodos 

http://www.rossiya-airlines.com/

http://www.russia-travel.com/

http://www.youtube.com/watch?v=MF33VRNLeno

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *