Pigūs skrydžiai į Mumbajų

Keliaukime į tolimą, bet turbūt daugumai įdomią ir dar neatrastą šalį – Indiją. Šįsyk apsilankysime didžiausiame Indijos mieste, Maharaštros valstijos sostinėje, kur gyvena daugiau, nei 20 milijonų žmonių – Mumbajuje. Šiame mieste, kaip ir daugumoje Indijos vietų, vyrauja turto ir skurdo dialogas. Mumbajuje gausu dangoraižių, šis miestas laikomas šalies Mumbajusmadų sostine, tačiau tarp prabangos tviskesio pamatysite ir daugybę lūšnynų. Taigi, susipažinkime artimiau su šiuo kontrastingu ir didžiuliu miestu bei pažvelkime į pigių skrydžių į Mumbajų pasiūlymus

Mumbajus: miestas, užaugęs ant septynių salų

 

Žinia, šis didžiausias Indijos miestas kūrėsi palaipsniui ir galiausiai susiformavo ant septynių salelių Arabijos jūroje. Šiose vietose gentys pradėjo kurtis dar II a. pr. Kr. Nuo vI amžiaus iki XIv amžiaus salos priklausė induistams, vėliau valdžią į rankas perėmė portugalai, britai. Iš pradžių miestas buvo vadinamas Bombėjumi. XX amžius išsiskyrė aršiomis kovomis tarp indų ir britų, kol galiausiai 1960 metais buvo atgauta nepriklausomybė, o 1995 metais miestas pervadintas į Mumbajų.

Mumbajaus šiandiena: nuo šiukšlių iki aukso

 

MumbajusKaip jau minėta, šis Indijos miestas atvykusįjį labiausiai stebins savo kontrastais nuo prabangos iki skurdo ir purvo šalia (čia yra ienas didžiausių Azijos lūšnynų). Šiandien Mumbajus – svarbus jūrų uostas, čia taip pat įsikūrusi Tarapuro atominė elektrinė, vystoma medvilnės, mašinų, naftos, kino pramonė. Mieste gausu brangaus nekilnojamo turto, milijonieriai čia sutinkam tikrai dažnai. Nenustebkite, jei prasilenksite ir su Bolivudo žvaigždėmis.

Atvykus į Mumbajų turbūt kiekvienam tenka kurį laiką apsiprasti su esama aplinka, žmonėmis, kapais. vėliau galima pasižvalgyti po įvairiausias miesto gatveles, aplankant šventyklas, vietinius turgus. Mumbajuje galima tiek pasilinksminti, kadangi čia gausu barų, klubų, tiek pabūti su savimi, pasitobulinti dvasiškai.

Iš vilniaus į Mumbajų pigiausiai skraidina Finnair ir Brussels Airlines avialinijos. Brangiau – Lufthansa.

Mumbajaus oro uostas: http://www.mumbaiairport.com/

http://www.youtube.com/watch?v=EdBu44Xurtw

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *