Pigūs skrydžiai į Niujorką, JAV

Susipažinę su svarbiausia informacija apie skrydžius į Taliną, keliaukime toliau po pasaulį ir šį kartą stabtelkime ties Niujorku. Mūsų svetainėje jau yra straipsnis apie lankytinas vietas , todėl šiandien norime tik trumpai priminti reikalingiausius faktus apie miestą bei keliones į jį.

 

Pigūs skrydžiai į Niujorką, JAV

Svarbiausi faktai apie Niujorką

 

Kaip jau daugelis žinote, Niujorkas – tai didžiausias JAV miestas, o kartu jis priskiriamas ir prie didžiausių pasaulio miestų. Ne paslaptis – miestas yra vienas iš svarbiausių pasaulio finansų centrų. Čia gyvena daugiau nei 8 mln gyventojų, o jeigu dar pridėjus priemiesčius, skaičius išaugtų net iki 22 mln.

Nuo įkūrimo (1626 metais) miestas buvo vadinamas Naujuoju Amsterdamu, o Niujorko vardas jam buvo suteiktas 1664 metais. Tačiau klestėjimo laikotarpio dar ilgai teko palaukti – tik XX a. 3 dešimtmetyje jis visomis prasmėmis aplenkė Londoną ir tapo didžiausiu miestu pagal gyventojų skaičių.

Niujorkas – tai miestas, kuriame kalbama per 170 kalbų ir kuriame niekada nenurimsta šurmulys, pramogos bei aktyvus gyvenimo ritmas.

 

Pigūs skrydžiai į Niujorką, Ameriką

 

Pigūs skrydžiai į Ameriką – tai pasiūlymai, kurių metu gali gauti puikią galimybę apsilankyti vienoje iš didžiausių pasaulio valstybių. Jeigu nepraleisite progos ir pasinaudosite Jums siūlomomis akcijomis, Jums po kojomis bus paklotas visos amerikietiškos svajonės ir padovanosite sau daugybę nepakartojamų akimirkų. Į Niujorką galima skristi tiesiai iš Vilniaus, Kauno ar Rygos.

Vienas iš pagrindinių oro uostų, priimančių keliautojus iš viso pasaulio – John F. Kennedy International Airport. Savo veiklą jis pradėjo 1948 metais ir greitai užsitikrino tvirtą poziciją tarp populiariausių oro uostų Niujorke.

 

Pagrindinė informacija

Adresas 225 Park Avenue South, New York, NY 10003

Telefonas (212) 435 – 7000

Nepraleiskite Jums siūlomų akcijų ir pasinaudokite pigių skrydžių į Niujorką galimybėmis.

Naudingos nuorodos

http://www.newyork.com/

http://www.nyairportservice.com/

http://www.panynj.gov/airports/jfk.html

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *