Pigūs skrydžiai į Oslą, Norvegiją

Ankstesniuose mūsų svetainės straipsniuose galima rasti nemažai naudingos informacijos apie Oslą, pavyzdžiui, susipažinti su svarbiausiomis jo lankytinomis vietomis ar žemėlapiu. Šiandien Jums pristatysime dar keletą svarbiausių faktų, kuriuos derėtų žinoti keliaujantiems aplankyti Norvegijos sostinę.

 

Pigūs skrydžiai į Oslą, Norvegiją

Keletas faktų apie Oslą

Oslas – tai netik Norvegijos sostinė, bet kartu ir didžiausias jos miestas bei seniausia žinoma Skandinavijos šalių sostinė. Rekomenduojama šį miestą aplankyti ne žiemos sezono metu, nes visko gali būti, kad Jūsų kelionę temdys gausus sniegas arba lietus. Taip pat žiemą visos įdomiausios lankytinos vietos dirba itin trumpai, o vaikščiojimas po miestą, kai be perstojo lyja ar sninga dažniausiai nesuteikia jokio malonumo. Vis dėl to, užsisakydami pigius skrydžius į Oslą, kartu Jūs gausite puikią galimybę pasimėgauti Šiaurės gamtos teikiamais malonumais. Verta paminėti, kad Oslas gali tapti rojumi geresnių gyvenimo sąlygų ieškantiems emigrantams. Sostinėje galima sutikti ne vieną lietuvį, kuris susikūręs pakankamai sotų gyvenimą, džiaugiasi kasdienybe su šeima bei artimaisiais.

Oslo oro uostai

 

Moss Rygge Airport – tai tarptautinis oro uostas, įsikūręs pietryčių Norvegijoje ir yra naudojamas kaip antras Oslo oro uostas pigiems tarptautiniams ar tarpmiestiniams skrydžiams. Dėl gana panašaus pavadinimo, daug kas šį oro uostą supainioja su Rygoje esančiu aviacentru.

 

Iš oro uosto yra daugybė galimybių greitai ir patogiai nukeliauti į bet kurią šalies vietą: čia važiuoja traukiniai, autobusai, galima rinktis ir kelionę valtimi ar išsinuomoti automobilį, Jūsų paslaugoms visada pasiruošę daugybė taxi kompanijų.

Pagrindinė informacija

Geografinės koordinatės Platuma (59.38), ilguma (10.79)

Vieta 10 km nuo Mosi miesto, nuo Oslo 60 km

Terminalai 1

IATA kodas FRO

IKAO kodas ENFL

Adresas Terminalveien 100, N-1580 Rygge, Norway

Telefonas +47 69 230 000

E-mail post@ryg.no

Tinklalapis www.en.ryg.no

 

SandefjordoTorp oro uostas – tai pagrindinis oro uostas Norvegijoje, kuriame be perstojo kursuoja įvairių pigių skrydžių oro linijų bendrovių lėktuvai. Daugiausiai turistų išsilaipina būtent šiame oro uoste.

Pagrindinė informacija

Koordinatės Platuma (59.19), ilguma (10.26)

Vieta 110 km nuo Oslo, šalia yra Sandefjordo miestas

IATA kodas TRF

IKAO kodas ENTO

Adresas Sandefjord Airport, Torpveien 130, N – 3241 Sandefjord, Norway

Telefonas +47 33 427 000

E-mail post@torp.no

Tinklalapis www.torp.no

Be šių oro uostų yra ir dar keletas panašių vietų, kur galima pasinaudojus pigių skrydžių galimybės aplankyti Norvegijos sostinę Oslą, telieka pasidomėti bilietų kainomis ir akcijomis bei išsirinkti sau tinkamiausią.

Naudingos nuorodos

http://www.visitoslo.com/

http://oslo.com/

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *