Pigūs skrydžiai į Paryžių, Prancūziją

Jei nežinote ką veikti šį savaitgalį, pigūs skrydžiai į Paryžių – geriasias atsakymas į jūsų klausimus. Paryžius – visų įsimylėjėlių svajonė, mažų prancūziškų kavinių ir viduramžių gatvelių miestas. Pigiausiskrydžiai.lt jau turėjote galimybę susipažinti su svarbiausiomis Paryžiaus lankytinomis vietomis, o dabar norime Jums pateikti keletą svarbiausių faktų apie šį miestą, kurie pravers planuojant kelionę ar jau jame esant.

 

 

Pigūs skrydžiai į Paryžių, Prancūziją

Keletas faktų apie Paryžių

Pigūs skrydžiai į Paryžių dažniausiai vilioja tuos, kuriems menas yra viena iš didžiausių gyvenimo vertybių ir pramogų, nes šis miestas subrandino ne vieną žinomą rašytoją ar dailininką. Tai ne tik Prancūzijos sostinė, bet ir didžiausias šalies miestas bei departamentas, kurio žemėlapį rekomenduojama patyrinėti tam, kad galėtumėte lengviau jame orientuotis.

 

Kaip galbūt jau žinote, Paryžius įsikūręs abiejuose Senos upės krantuose. Jis traukia daugybę turistų iš viso pasaulio, kurie nepraleidžia progos pamatyti gausybę istorinių paminklų bei unikalios miesto kultūros.

 

Viena iš pagrindinių organizacijų, egzistuojančių Paryžiuje, yra UNESCO, kartu puikiai išvystytas turizmo sektorius bei švietimo sistema: čia yra nemažai aukštųjų mokyklų, vienas iš pasaulio žinomiausių Sorbonos universitetas, keletas garsių kolegijų, institutų bei akademijų.

Pigūs skrydžiai į Paryžių

Pirmoji stotelė, pasitinkanti Paryžiaus lankytojus bei keliautojus yra tarptautinis Šarlio de Golio oro uostas, kurį galima rasti už 25 km nuo šalies sostinės. Oro uostas savo darbą pradėjo ir plačiai atvėrė savo duris dar 1974 metais. Šiuo metu jame veikia dvi geležinkelio stotys – Aeroport Charles – de Gaulle 1 ir Aeroport Charles – de Gaulle 2 – TGV. Jų dėka galėsite nuvažiuoti tiesiai į miesto centre esančią Nord geležinkelio stotį per 30 minučių nuo 5 valandos ryto iki vidurnakčio. Kelionė į miesto centrą Jums kainuos nei daug, nei mažai – 8,7 euro. Taip pat naudojantis geležinkelių paslaugomis, galėsite nuvykti ir kitus šalies miestus. Traukinių tvarkarašti galite rasti čia, o kelionės kainas čia.

 

Jums padėti visada pasiruošę draugiški taksi vairuotojai, kurie Jus nuveš į bet kurį norimą miesto tašką ar saugiau nugabens Jūsų bagažą.

Oro uosto adresas

Paris – Charles de Gaulle Airport

BP 20101

Roissy – en – France

95711

France

 

Pigūs skrydžiai į Paryžių iš Vilniaus ir Kauno organizuojami avialinijų Ryanair ir Wizzair.

 

Naudingos nuorodos

 

http://www.charlesdegaulleairport.co.uk/

http://www.aeroportsdeparis.fr/ADP/en-gb/passagers/home/

http://www.aeroportbeauvais.com/index.php?lang=eng

 

 

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *