Pigūs skrydžiai į Paryžių

Paryžius jau daugelį šimtmečių vadinamas meilės miestu. Tai prabangos ir rafinuoto skonio sostinė. Pigūs skrydžiai į Paryžių kviečia pamatyti Prancūzijos sostinę.

Pigūs skrydžiai į Paryžių

Pigūs skrydžiai į Paryžių

Paryžius vienas iš gražiausių ir lankomiausių Europos miestų, viliojantis savo istoriniais paminklais, Luvro muziejumi ir , žinoma, Eifelio bokštu.

Pigių skrydžių aviakompanija Ryanair organizuoja savo skrydžius iš Kauno į Paryžiaus Beauvais oro uostą tris kartus per savaitę. Į meilės miestą iš Kauno galima nuskristi pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais. Kainos tik nuo 45 litų.

Paryžius jau nuo seno tituluojamas įsimylėjėlių ir meilės miestu, puiki vieta romantikos mėgėjams, ideali norintiems pasipiršti.

Pigius skrydžius į Paryžių organizuojanti aviakompanija Ryanair siūlo palankiomis kainomis įsigyti bilietus į Prancūzijos sostinę. Miestas kupinas pramogų ir netikėtumų ištisus metus. Ieškantiems neišdildomų įspūdžių ir norintiems pradžiuginti vaikus, ar patiems sugrįžti į vaikystę visada laukia Disneylandas. Vaikų ir suaugusiųjų džiaugsmas.

Romantikos ištroškusiems vertėtų pabūti prie naktinio Eifelio bokšto ir pasigėrėti lempučių žaismu. Geriausia savo akimis pamatyti visame pasaulyje garsų Eifelio projektuotą ir jo garbei pavadintą Eifelio bokštą. Pigūs skrydžiai į Paryžių suteikia tokią galimybę.

Norintiems pamatyti Leonardo da Vinči bene garsiausią kūrinį Mona Lizą ir dar daugybę kitų kūrinių bei kitų kūrėjų darbų, ieškantiems meno atgaivos vertėtų apsilankyti Luvro muziejuje. Luvro muziejuje taip pat buvo filmuotas garsusis Da Vinčio kodas.

Pigūs skrydžiai į Paryžių su Ryanair puiki proga paviešėti Prancūzijos sostinėje. Ryanair vykdo skrydžius iš Kauno į Beauvais oro uostą, tačiau puikus susisiekimas autobusais padės pasiekti Paryžiaus centrą per keliolika minučių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *