Pigūs skrydžiai į Prahą, Čekiją

Mūsų svetainėje jau buvo pristatyti keli Čekijos miestai bei šalies sostinė – Praha. Šiame straipsnyje rasite naudingos informacijos, kuri gali praversti planuojant kelionę į šį miestą.

Pigūs skrydžiai į Prahą, Čekiją

Kelionė į Prahą

 

Yra posakis, kad skrydis į Prahą yra visų aistringų įsimylėjėlių lemtis. Tačiau ne tik… Visos Prahos lankytinos vietos tiesiog traukia keleivius iš viso pasaulio. Jie skuba pasigrožėti nuostabiausiu senamiesčiu visoje Europoje, o keliaujantieji aplink pasaulį niekada nepraleidžia galimybės čia praleisti kelias dienas bei pajusti tvyrančią viduramžių dvasią. Norint aplankyti miestą, patogiausia būtų rinktis skrydžius, kurių dėka Jūs galėsite atsidurti tarpinėje stotelėje jungiamiesiems skrydžiams ir į kitas Europos ir pasaulio šalis. Praha yra miestas, kuris yra ypač patogioje vietoje, keliaujantiems pakeliui į Milaną, Romą ar Paryžių.

Keliaujantiems į šį miestą, būtų pravartu susipažinti su Pahos žemėlapiu ir Čekijos žemėlapiu bei pagrindine informacija apie juos.

Prahos oro uostas

 
Prahos tarptautinis oro uostas Ruzine (Letiště Praha-Ruzyně) yra įsikūręs Praha 6 rajone, o nuo miesto centrą jį skiria apie 20 km. 2007 metais šis oro uostas buvo pripažintas vienu iš geriausių Rytų ir Centrinėje Europoje ir tikrai ne veltui: jis yra gana didelis ir ypač modernus. Šiame oro uoste kyla ir leidžiasi daugybės Europos Sąjungos ir netgi tarptautinių oro linijų lėktuvai, o taip jis naudojamas ir kaip bazinis oro uostas.

Nuo oro uosto kas dešimt minučių važiuoja autobusai, todėl susisiekimas su miestu yra greitas ir patogus. Iki miesto centro atstumą galima įveikti per 25 minutes, įsėdus sustojime, esančiame prie atvykimo terminalo. Verta įsidėmėti, kad autobuso bilietas Jums kainuos 0,9 euro. Jeigu norite keliauti dar patogiau ir greičiau, arba nenorite rizikuoti važiuoti viešuoju transportu, galite išsikviesti taksi, kuris už 10 eurų nuveš Jus į Prahos centrą.

Planuojant kelionę, derėtų susipažinti su oro uosto skrydžių tvarkaraščiu bei oro uosto schema.

Pagrindinė oro uosto informacija

 

Adresas Letiště Praha, a. s., K Letišti 6/1019, 160 08 Praha 6
Reikalingi informacijos telefonai +420 220 113 314, +420 220 113 321, +420 220 111 888, +420 220 111 111,
+420 296 661 111
Pagrindinis tinklalapis http://www.prg.aero

 

 

Kitos naudingos nuorodos

http://www.praguewelcome.cz/en/

 

http://prague.com/

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *