Pigūs skrydžiai į Romą, Italiją

Neapsisprendžiate kur praleisti atostogas ar artėjantį savaitgalį? Pigūs skrydžiai į Romą – būtent tai, ko jūs ieškote. Apie Italijos sostinę Romą Pigiausiskrydziai.lt rašė jau ne kartą. Čia galima rasti informacijos apie žymiausias ir įdomiausias Romos lankytinas vietas ar susipažinti su Romos žemėlapiu. Šį kartą pateiksime dar šiek tiek pagrindinės informacijos, kuri gali būti naudinga keliaujant į šį miestą ar dar tik ruošiantis kelionei.

Pigūs skrydžiai į Romą, Italiją

Pagrindiniai faktai apie Romą

Roma – tai miestas, kuris kasmet sulaukia daugybės turistų iš viso pasaulio, kuriuos traukia įspūdinga istorija ir praeities atmosfera, kuriama dar Romos Imperijos laikų liekanų. Miestą verta aplankyti ir dėl puikios galimybės pasigrožėti Vatikano miesto lobiais, nuostabiomis aikštėmis ir netgi šokančiais fontanais, o maisto gurmanams itališką virtuvė turėtų palikti ypatingai gerą įspūdį.

Pigūs skrydžiai į Romą turistus dažniausiais vilioja dėl to, kad bent kartą gyvenime verta aplankyti miestą, kuris įkurtas ant septynių kalvų. Užsisakant bilietus į Romą, Jūs užsisakote ir galimybę pažinti atradimo stebuklą – siaurosios miesto gatvės Jus nuves į dar nepažintą ir visada nenuspėjamą nuotykių pasaulį, nukels į tolimus bei didingus laikus. Liksite nustebinti ir dar ilgai svarstysite, kokie talentingi žmonės galėjo sukurti tokius unikalius architektūros šedevrus ir, kas be ko, įkvėpti jiems amžiną dvasią.

Už gana patrauklia lietuvio kišenei kainą galima ne tik mėgautis Romos miesto architektūriniais ir istoriniais paminklais, bet ir puikiai praleisti laiką įvairiuose restoranuose ar koncertų salėse bei pamankštinti galbūt jau sudūlėjusius ar aptingusius kaulus skambant gyvai muzikai. Jaunimui atviros visų klubų durys, kuriuose galima paragauti puikių kokteilių ar vynų bei įsisukti į itališkų ritmų kvaitulį.

Pigūs skrydžiai į Romą

Lietuvos oro uostai gali Jums suteikti šią puikią galimybę patirti jaunatviško entuziazmo antplūdį, puikiai praleisti laiką su draugais bei artimaisiais ar paskęsti pakilioje atmosferoje. Jeigu planuojate keliauti į Romą, rekomenduojame sekti oro linijų informaciją, nes dažnai skelbiamos įvairios akcijos bei pasiūlymai, iš kurių, matyt, pats patogiausias ir patraukliausias yra paskutinės minutės kelionės. Pigūs skrydžiai į Romą dažnai aptinkami skrydžius iš Vilniaus į Romą vykdančių Ryanair ir Wizzair tinklalapiuose.

Romos oro uosto pavadinimas yra „Via dell’ Aeroporto di Fiumi“, kodas FCO. Daugiau informacijos apie šią bendrovę, paslaugas bei skrydžių tvarkaraštį galima rasti oficialiame tinklapyje, kurį pasieksite, paspaudę čia, arba čia.

Oro uosto adresas :

Via dell’ Aeroporto di Fiumicino 320,

Po Box 68, Fiumicino,

Italy

Naudingos nuorodos

http://www.rome.info/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *