Pigūs skrydžiai į Rygą, Latviją

Tęskime savo pažintį su pasauliu ir šį kartą nusikelkime pas mūsų brolius latvius. Apsilankysime Rygoje ir susipažinsime su Rygos oro uostu. Ankstesniuose straipsniuose galima rasti nemažai naudingos informacijos apie Rygos miestą bei įdomiausias lankytinas vietas tiek Latvijos sostinėje, tiek ir pačioje Latvijoje.

 

Pigūs skrydžiai į Rygą, Latviją

Svarbiausi faktai apie Rygą

Ryga – tai netik Latvijos sostinė, bet ir didžiausias Baltijos šalių miestas. Jo senamiestis gali pasigirti tuo, kad yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, greta kitų nuostabiausių pasaulio vietų. Rygos architektūra mažai kuo teatsilieka nuo Vienos, Sankt Peterburgo ar Barselonos. Taip pat čia įsikurta viena iš Europos plytų gotikos kelio stočių. Be įspūdingų vaizdų, Ryga gali neabejotinai didžiuotis tuo, kad yra svarbiausias ir didžiausias pramonės, verslo, finansų bei kultūros centras Baltijos šalyse. Nors Latvijos sostinė yra draugiškas ir saugus miestas, tačiau patartina nepamiršti laikytis svarbiausių saugumo taisyklių: vengti vienišų pasivaikščiojimų tamsiomis gatvėmis ar stengtis aplenkti įtartinus asmenis bei saugotis kišenvagių viešajame transporte.

 

Rygos oro uostas

Rygą gali didžiuotis tarptautiniu oro uostu, kuris šiuo metu yra didžiausias Baltijos šalyse. Kasmet jo paslaugomis naudojasi daugiau nei 4 mln. žmonių. Šiuo oro uostu naudojasi ir dalis keliauti pasiryžusių lietuvių. Ateityje oro uosto atstovai tikisi, kad keliautojų skaičius tik augs ir galbūt pasieks 19 mln. žmonių per metus.

Oro uostas duris pirmą kartą atvėrė dar sovietmečio laikais – 1974 metais ir iškart užsitikrino didžiausios Tarybų Sąjungos skrydžių bendrovės „Aeroflot“ dalį. Nors iš Rygos žmonėms buvo leidžiama keliauti tik po sąjungininkes respublikas, o visi tarptautiniai skrydžiai buvo tuo metu draudžiami, oro uostas vistiek užėmė vieną iš pagrindinių vietų tarp tuo metu veikiančių aviacentrų.

Atgavusi Nepriklausomybę, Ryga atgavo ir savo oro uostą, kuris buvo paskirstytas į tris dalis – nacionalines šalies oro linijas, tarptautinius oro pervežimus ir Rygos oro uostą, kuriame greitu laiku išdygo naujas terminalas bei keleivių patogumams pritaikyta VIP salė. Šiomis dienomis iš Rygos oro uosto vykdomi skrydžiai net į 26 miestus, kuriuos pasiekti galima 11 skrydžių bendrovių pagalba.

Koordinatės: Platuma N56°55’25; Ilguma E23°58’16

Adresas:

SJSC RIGA International Airport
10/1 RIGA Airport
Marupe district
LV 1053
LATVIA

Terminalas:

SJSC RIGA International Airport
Muzeju 1
Marupe district
LV 1053
LATVIA

 

Rygos oro uostas siūlo Jums pigius skrydžius į daugybę pasaulio miestų ir puikų susisiekimą su daugeliu šalių.

Naudingos nuorodos 

http://www.riga-airport.com/en

http://www.riga-airport.com/en/main/flights

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *