Jūs esate čia: Pradžia // Lankytinos vietos // Pigūs skrydžiai į Sankt Peterburgą

Pigūs skrydžiai į Sankt Peterburgą

07 20 2012 | Komentuoti


Sankt PeterburgasSankt Peterburgas – turbūt daugeliui ilgą laiką tebuvęs didelis Rusijos miestas. Tačiau šiandien Sankt Peterburgas – turistus iš viso pasaulio traukianti vietovė, viliojanti savo masyviais pastatais, istorija bei lankytinų vietų gausa. Miestas įsikūręs prie Nevos upės, Baltijos jūros Suomijos įlankoje, čia gyvena apie penkis milijonus žmonių.

Sankt Peterburgas: carinės epochos dvasia

Dabartinis Sankt Peterburgas – savitai žavus, tačiau kartu ir grėsmingas savo dydžiu bei caro laikų pastatų išvaizda (miestas 1701 metais įsteigtas caro Petro I).

Sankt Peterburgo pavadinimą miestas galiausiai įgavo tik 1991 metais, prieš tai vietovė buvo vadinama Leningradu, Petrogradu, Petrapiliu.

Šiandien Sankt Peterburgas, be turistų gausos, gali didžiuotis turimu dideliu ir svarbiu uostu, gausa aukštųjų mokyklų bei muziejų (pastarųjų mieste priskaičiuojama daugiau, nei 40).

 Sankt Peterburgas

Lankytinos Sankt Peterburgo vietos:

  • Ermitažas – vienas didžiausių muziejų visame pasaulyje. Čia eksponuojama daugiau, nei trys milijonai kūrinių;
  • Dekabristų aikštė su Petro I paminklu;
  • Petropavlosko tvirtovė;
  • Šv. Petro ir Povilo soboras (čia ilsisi carų palaikai);
  • Puškino miestas – buvusi carų rezidencija;
  • Jekaterinos rūmai;
  • Isakijaus soboras (vienas didžiausių pasaulyje, su gausa vitražų ir freskų) ir kolonada;
  • Invalidų muziejus;
  • Vienas seniausių iki šiol veikiančių vienuolynų – Aleksandro Nevskio Lavras.

Sankt PeterburgasBūdami Sankt Peterburge birželio mėnesį, nepraleiskite progos sudalyvauti naktinėje ekskursijoje po miestą. Šiuo metu mieste naktimis nesutemsta, tai vadinamosios „baltosios naktys“. Taip pat dauguma besilankančiųjų mieste nepraleis galimybės stebėti kylančius tiltus – taip praleidžiami laivai.

 

Ilgą laiką pasiekti Sankt Peterburgą iš Lietuvos patogiausia būdavo keliaujant traukiniu arba autobusu. Turistų džiaugsmui, nuo šių metų (2012 m.) kovo mėnesio keleivius iš Vilniaus į ši Rusijos miestą skraidina Ak Bars Aero avialinijos. Skrydžiai vykdomi du kartus per savaitę. Skrendant lėktuvu galima įsigyti gana pigių skrydžių į Sankt Peterburgą – į abi puses bilietai kainuoja apie 500 litų.

Sankt Peterburgo oro uostas: http://www.pulkovoairport.ru/eng/

 
Žymės: , , , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.