Pigūs skrydžiai į Šarm el Šeichą

Sarm el Seichas

Pabuvoję viename iš Egipto kurortinių miestų – Hurgadoje, šįkart keliaujame pasižvalgyti po kitą žymią šios šalies vietovę – Šarm el Šeichą. Mieste, išsidėsčiusiame prie Raudonosios jūros gyvena apie 40000 žmonių. Prabangos dvelksmas, turistų gausa ir karšta saulė, ypač žiemos sezono metu, kuomet daugumoje šalių vyrauja šalčiai, pritraukia vis daugiau lankytojų, tad šiuo atveju apžvelgsime ir pigių skrydžių į Šarm el Šeichą galimybes.

Šarm el Šeichas: kelias link prabangos ir turistų antplūdžio

 

Savo gyvavimo pradžioje Šarm el Šeichas tebuvo žvejų kaimelis, vėliau peraugo į svarbų uostą ir karinę laivyno bazę. 1956 metais miestas pateko į Izraelio rankas, jam, su pertraukomis priklausė iki pat Izraelio – Egipto Taikos pasirašymo 1979 metais.

Labiausiai plėstis miestas pradėjo nuo 1982 metų, kuomet tai paskatino vyriausybė ir čia pradėjo plūsti užsienio investuotojai. Šarm el Šeichas į XXI amžių jau žengė su prabangos ir tviskesio prieskoniu, tačiau 2005 metais kurortas buvo užpultas islamistų organizacijos, o tai buvo priežastis, kuriam laikui atbaidžiusi turistų srautus.

Lankomiausios ir populiariausios Šarm el Šeicho vietos

Kadangi dauguma Šarm el Šeicho paplūdimių – akmenuoti ir uolėti, būtinai aplankykite ir dvi smėlėtas pakrantes, kur galėsite drąsiai pagulėti ar pasivaikščioti: Naama Bėjus ir Šarm aš Majos įlanka.

Sarm el seichas nardymasŠis Egipto kurortas neįsivaizduojamas be nardymo pramogų – beveik kiekvienas turistas tai išbando. Keliolika kilometrų nuo Šarm el Šeicho pakrantės Raudonojoje jūroje stūkso Ras Mohamedo jūros draustinis, įtrauktas į UNESCO.

Nedaug kas praleidžia ir tradicinius kruizus Nilo upe, su linksmybėmis, programomis ir pan. Taip pat, Šarm el Šeiche populiarios išvykos į dykumą su kupranugariais ar keturračiais.

Kitos lankomos vietos:

  • Mozės kalnas ir Šv. Kotrynos vienuolynas. Tai šventa piligrimų vieta, o vienuolynas – seniausias rytų ortodoksų pasaulyje, čia laikomi Šv. Kotrynos palaikai. Nuo kalno atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai;
  • Petra. Petros miestas, išskaptuotas uolose, taip pat įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Pigūs skrydžiai į Šarm el Šeichą

 

Kaip ir į Hurgadą, taip pat ir į Šarm el Šeicho kurortą keliones siūlo įvairios kelionių agentūros. Neretai galima aptikti ir paskutinės minutės pigių skrydžių į Šarm el Šeichą pasiūlymų.

Į šį Egipto miestą skraidina airBaltic, Egyptair avialinijos. Perkant pavienius bilietus, be kelionių paketo, patartina skrydžių ieškoti arba prieš kelis mėnesius arba prieš kelias dienas, kuomet galima rasti gana pigių skrydžių į Šarm el Šeichą pasiūlymų.

Šarm el Šeicho oro uostas: http://www.flightstats.com/go/Airport/airportDetails.do?airportCode=SSH

 http://www.youtube.com/watch?v=vlfnuSMWggQ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *