Pigūs skrydžiai į Sofiją, Bulgariją

Sofija – tai vienas iš Bulgarijos miestų bei šalies sostinė, kuri yra padalinta dar į 24 administracinius rajonus. Straipsnyje rasite naudingos informacijos, kuri gali praversti planuojant kelionę į šį, didžiausią Bulgarijos miestą ir vieną iš didžiausių Balkanų transporto mazgų.

Pigūs skrydžiai į Sofiją, Bulgariją

Keletas faktų apie Sofiją

Tai pakankamai didelis ir aktyvus miestas, kuriame gyvena net 1,4 milijono žmonių. Sofijos žemėlapis, nors ir ne toks, kokį galime matyti dabar, pasauliui jau buvo žinomas dar VIII a. pr. Kr. Patys pirmieji čia įsikūrė finikiečių pirkliai. Vėliau Sofija buvo užpulta ir užkrobta romėnų ir paversta Frakijos provincijos sostine, kurią mylėjo net pats Konstantinas Didysis, pakeitęs pirmąsias jos teritorijos ribas. Kurį laiką Sofija rungėsi su Konstantinopoliu dėl Bizantijos sostinės vardo. Sofijos vardas buvo įtvirtintas vėlyvajame XIV amžiuje ir kilo nuo tuo metu mieste buvusios katedros pavadinimo. Šiomis dienomis Sofijos lankytinos vietos gausiai lankomos turistų iš viso pasaulio.

Taip pat norime Jums priminti ir visos Bulgarijos žemėlapį, kurį rasite čia.

Sofijos oro uostas

Sofijoje yra įsikūręs pagrindinis tarptautinis šalies oro uostas – Sofia Airport. Jis yra svarbiausias „Bulgaria Air“ skrydžių į šį miestą ir visą šalį mazgas, kuriame kasmet apsilanko ir naudojasi įvairiausiomis kelionių paslaugomis daugiau nei du milijonai keliautojų. Anksčiau šis oro uostas buvo daug mažesnis ( įkurtas 1930 metais), tačiau padidėjus apyvartai ir išplėtus kelionių galimybes, jis buvo perstatytas ir šiomis dienomis oro uostas gali didžiuotis savo dydžiu bei modernumu ir kokybiškomis paslaugomis. 2006 metais oro uostas pasipildė dar vienu terminalu, kuris aptarnauja skrydžius į Sofiją iš beveik visų pasaulio šalių.

Pagrindinė informacija apie oro uostą

Vieta 5 km nuo Sofijos

Terminalai 2

Adresas 1 Christophor Columbus Blyd, Sofia Airport EAD, 1540 Sofiam Bulgaria

Pigūs skrydžiai į Sofiją gali būti užsakomi internetu ar kreipiantis tiesiogiai Lietuvoje veikiančiose kelionių agentūrose, kurios supažindins Jus su kainomis bei kitais reikalavimais.

http://www.youtube.com/watch?v=dr9G3HKb6WQ

Naudingos nuorodos

http://www.sofia.bg/

http://www.travel-bulgaria.com/content/sofia.shtml

www.sofia-airport.bg

 

 


 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *