Pigūs skrydžiai į Taliną,Estiją

Kiekvienas mūsų svetainės lankytojas turi galimybę leistis į trumpą virtualią kelionę po daugelį pasaulio vietų. Šį kartą kviečiame sugrįžti į jau aptartą Taliną, prisiminti jo lankytinas vietas, dar kartelį pažvelgti į Estijos žemėlapį ir sužinoti svarbiausią informaciją, kuri pravers kraunantis lagaminus ir perkant bilietus į šį nuostabų miestą.

 

Pigūs skrydžiai į Taliną, Estiją

Talinas: ką būtina žinoti apie Estijos sostinę

Lankydamiesi Taline, Jūs kartu aplankysite ir svarbiausią Estijos uostą, kuris randasi pačioje šalies šiaurėje, šalia Suomijos įlankos pakrantės. 1154 metai – tai svarbi data Talino istorijoje, nes tuo metu jis pirmą kartą buvo pažymėtas Europos žemėlapyje. Uosto reikšmė iškilo dar XIII amžiuje, kai čia atklydo kryžiuočiai ir su savimi atnešę krikštą. Savo klestėjimo viršūnę Talinas pasiekė viduramžių laikais. Šiuo metu miestas sudarytas iš trijų istorinių dalių: „Katedros kalvos“, kuri yra visos Talino valdžios centras, toliau seka senovinis Hanzos stiliaus Senamiestis bei galop gyvenamieji kvartalai, kuriuos galima rasti į pietus nuo senamiesčio.

Daugiausiai turistų Estijos sostinę užplūsta vasarą, kada miestas pabunda nuo įvairiausių renginių ir švenčių šurmulio ar festivalio kvaitulio. 2011 metais Talinas buvo tituluotas Europos kultūros sostine.

 

Pigūs skrydžiai į Taliną, Estiją

 

Talinas geografiškai užima svarbią vietą – jis laikomas stotele, keliaujant į Suomiją ir Norvegiją. Taip pat tai turi reikšmės ir ekonominiu atžvilgiu, nes nuo šios pozicijos kyla ir vadinamoji „namų rinka“. Nepaisant to, populiariausia kryptis iš Talino visgi yra Helsinkis, Londonas, Oslas bei Kopenhagą.

 

Svarbiausia visų keliaujančiųjų stotelė yra Talino oro uostas (Tallinn Airport), kuris pirmą kartą savo duris atvėrė 1936 metais. Vėliau, norint pagerbti Lenartą Meri bei paminėti aštuoniasdešimties metų jubiliejų, įstaigai buvo suteiktas šio, legendinio prezidento vardas. Talino oro uostas bendradarbiauja su latvių „airBaltic“ skrydžių mazgu, kurio paslaugomis naudojasi ne tik norintis keliauti į Vilnių, bet ir į Skandinavijos šalių miestus, tokius kaip Lapenrantas, Oulu, Stokholmas, Tampere ar Turku.

 

Patartina pasidomėti akcijomis, kurias siūlo šalie vyriausybė.

 

Pagrindinė informacija

 

Geografinės koordinatės platuma 59.41, ilguma 24.83

Vieta 4 km nuo Talino centro

Terminalai 1

IATA kodas TLL

ICAO kodas EETN

Adresas Lennujaama tee 2, 11101 Tallinn, Estonia

Informacijos telefonas +372 605 88 88

E-mail info@tll.aero

Tinklalapis www.tallinn-airport.ee

 

Pigūs skrydžiai į Taliną, Estiją – tai puiki galimybė aplankyti nuostabų miestą ir puikiai praleisti

Naudingos nuorodos

http://www.tourism.tallinn.ee/

http://www.tallinn.ee/

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *