Pigūs skrydžiai į Tenerifę

Tenerife

Šįkart keliaujame į vieną iš egzotiškųjų ir karštųjų Atlanto vandenyno Kanarų salų – didžiasią salą Tenerifę. Čia gyvena apie 900000 žmonių, svarbiausias miestas ir sostinė – Santa Krus de Tenerifė. Sala – mėgstama polsiautojų iš viso pasaulio vieta, garsi čia vykstančiu tradiciniu karnavalu bei saulėtomis dienomis (sakoma, jog Tenerifėje ištisus metus šviečia saulė). Kasmet čia apsilanko daugiau, nei penki milijonai turistų. Tad žinant tai, jog ši sala – keliauninkų rojus, apžvelgsime ir pigių skrydžių į Tenerifę iš Lietuvos galimybes.

Istoriniais Tenerifės takais

Žinoma, jog pirmieji gyventojai saloje pasirodė dar 200 m.pr.Kr. Tenerifė išsiskiria tuo, jog per ilgus amžius buvo puldinėjama įvairių tautybių piratų.

Nuo XV amžiaus sala priklauso Ispanijai, kuomet ji buvo šios šalies užimta. XVI amžiuje čia pradėjo plūsti imigrantai, o pačioje saloje vyravo vervaldystė. Tenerifė garsėjo savo gaminamu vynu.

XVII amžiuje salos gyventojai sparčiai pradėjo keliauti į Ameriką, kas ypač suaktyvėjo XIX ir XX amžiuose.

Turistai į Tenerifę pradėjo plūsti 1980 metais.

Lankytinos Tenerifės vietos

Kitos lankomos salos vietos:

  • Loro parkas – garsėjantis papūgų gausa bei kitų egzotiškų gyvūnų pasirodymais.
  • Teidės nacionalinis parkas – savotiško klimato ir gamtos parkas, įsikūręs2000 metrųvirš jūros lygio. Žiemą vyrauja atšiaurūs ir vėjuoti oras, o vasarą karštis gali siekti daugiau, nei 40 laipsnių.
  • Los Gigantes uola – siekianti 500 –800 metrųaukštį, seniau laikyta šventa vieta, nes manyta, kad čia baigiasi pasaulis.

Saloje taip pat visuomet pravartu išmėginti burlenčių sportą, golfą, sudalyvauti viduramžių kovose, vykdomose San Migelio miesto pilyje, pasimėgauti nuostabiais paplūdimiais bei vandens atrakcionais.

Pigūs skrydžiai į Tenerifę

Tenerife

Tenerife

Dauguma, mėgstančių patogų ir suplanuotą poilsį, renkasi kelionių agentūrų pasiūlymus su skrydžiais ir viešbučiais. Tokias patogias išvykas organizuoja Tez Tour. Jeigu norite skrydį įsigyti atskirai, pigių skrydžių į Tenerifę akcijas organizuoja Air Baltic (pvz.dabar perkant lėktuvo bilietą į Tenerifę liepos 31 dienai, jį įsigytumėte už 1200 litų). Skrydžius į Tenerifę iš Lietuvos taip pat vykdo Air France avialinijos.

Tenerife North Airport: http://www.aena-aeropuertos.es/csee/Satellite/Aeropuerto-Tenerife-Norte/en/.

Tenerife South Airport: http://www.aena-aeropuertos.es/csee/Satellite/Aeropuerto-Tenerife-Sur/en/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *