Jūs esate čia: Pradžia // Lankytinos vietos // Pigūs skrydžiai į Trondheimą

Pigūs skrydžiai į Trondheimą

07 11 2012 | Komentuoti


TrondheimasApie trečią pagal dydį svarbaus uosto Norvegijos miesto Trondheimo istoriją, lankytinas vietas jau rašyta šiame tekste: http://pigiausiskrydziai.lt/trondheimas/, o šįkart siūlome trumpai susipažinti su šiuo miestu ir apžvelgti pigių skrydžių galimybes į Trondheimą iš Lietuvos.

Miestas neretai pavadinimas Karališkuoju, kadangi čia karūnuojami Norvegijos karaliai nuo pat XV amžiaus. Kurį laiką Trondheimas buvo ir šalies sostine.

Miestas garsėja kasmetiniu kultūriniu vasaros festivaliu Šv. Olavas, vykstančiu liepos mėnesį. Čia atvyksta lankytojai tiek iš visos Norvegijos, tiek iš kitų šalių.

Į Trondheimą labiausiai apsimoka skristi iš Vilniaus arba Rygos. Lėktuvai leidžiasi Trondheimo oro uoste: http://www.avinor.no/en/airport/trondheim/.

Iš Vilniaus į šį Norvegijos miestą skraidina Estonian Air, Scandinavian Airlines. Pigių skrydžių į Trondheimą galima rasti per Estonian Air avialinijas, šiuo atveju perkant bilietą prieš mėnesį ar daugiau, mokėsite apie 300 lietų, dar pigiau – jei užsisakysite skrydį prieš penkis ar šešis mėnesius. Scandinavian Airlines bilietai brangesni.
Žymės: , , , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.