Porto oro uostas

Portas – tai miestas šiaurės Portugalijoje, prie Atlanto vandenyno ir yra antras pagal dydį šalyje. I šį miestą vykstančius keleivius priima tarptautinis oro uostas.

Porto oro uostas

Porto oro uostas: veikla

Porto oro uostas įsikūręs 10 km. į šiaurės vakarus nuo Porto miesto centro. Jam pirmiausia šis uostas ir tarnauja, tačiau iš čia vykdomi skrydžiai ir į kitas Portugalijos vietas bei Europos miestus ( Madridą, Londoną, Paryžių, Milaną, Amsterdamą ir kt.). Porto oro uostą pasiekia reisai iš 20 tarptautinių oro linijų bei kasmet aptarnauja maždaug 4 milijonus keleivių, todėl šis aviacijos centras yra trečias pagal judrumą ir veiklą visoje šalyje.

Porto oro uostas: paslaugos

Porto oro uostas gerai įrengtas, jame yra moderni įranga keleiviams aptarnauti bei sudarytos puikios sąlygos, kad kiekvienas atvykstantis ir išvykstantis jaustųsi jaukiai bei būtų visapusiškai aprūpintas, įskaitant ir fiziškai neįgalius asmenis, kuriems yra keletas specialiai pritaikytų patogumų. Čia visada rasite, kur kreiptis dėl informacijos įvairiais klausimais, susijusiais su skrydžiais, apgyvendinimu ar susisiekimu su miestu. Šalia yra keletas restoranų, barų ir parduotuvių, nuomojami automobiliai, netoliese yra ir keletas viešbučių. Iš oro uosto į miesto centrą veža metro, autobusai bei taksi.

Pagrindinė informacija

  • Adresas Pedras Rubras, 4470 – 558 Maia, PORTUGALIJA
  • Telefonas +351 (0) 229 432 400
  • Faksas +351 (0) 229 484 597
  • Elektroninis paštas flyopo@ana.pt
  • Netoliese esantys viešbuščiai

Hotel Pedras Rubras
Hotel Tryp Porto Expo
Hotel Central Parque
Hotel Holiday Inn Express Porto Exponor
Hotel Amadeos

  • Automobilių nuoma

Auto Jardim
Avis
Europcar
„Hertz“
„Sixt“
Guerin

Porto oro uostas populiariausias vasaros atostogų metu, tačiau šis aviacijos centras veikia bet kuriuo metų laiku. Jei norite aplankyti Portugalijos miestą Portą, galite skristi tiesiogiai iš Vilniaus arba Kauno oro uostų.

Naudingos nuorodos

http://www.portoairport.co.uk/

www.ana.pt/servlet/page/ANA/AEROPORTO_PORTO/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *