Portugalijos miestai

Portugalija – keliautojų šalis. Patys portugalai nuo senovėje garsėjo kaip puikūs keliautojai ir atradėjai, o dabar su malonumu siūlo šios šalies turistams pasigrožėti nuostabiais Portugalijos miestais.

Švento jono pilis

Portugalijos miestai garsėja savo tvirtovėmis

Portugalijos miestai – kvepia senove

Lisabona – didžiausias Portugalijos miestas, bei šios šalies sostinė. Miestas, pastatytas netoli Težo upės žiočių gali pasiūlyti labai įdomių geografinių objektų, pavyzdžiui: nuostabaus grožio Eduardo VII parkas, arba Estrelos bazilika.

Ši bazilika, pastatyta 18 amžiuje, visdar priklauso Barokui, bei yra vienas iš nuostabiausių Lisabonos objektų, tad būdami čia nepamirškite aplankyti jos.

Šiame mieste yra įsikūręs nacionalinis dailės muziejus, kuriame yra daug įvairių kultūrų, bei laikotarpių šedevrų.

Aplankykite Šv. Jono pilį (Saint George castle), kuri įrodo miesto senumą. Ji buvo pastatyta V amžiuje!

Ponta Delgada yra Portugalijos kurortas, traukiantis turistus viskuom, kuom tik gali – Senamiesčiu, kraštovaizdžiu, paplūdimiais.

Kiekvienam turėtų būti įdomu pamatyti Portas da Cidade – senuosius miesto vartus. Miesto centras Baixia tesiog spindi grožiu. Jis nėra modernus – visur pagrinde vyrauja senoviniai pastatai, tačiau būtent todėl jis ir žavi. Taipogi, pačiame jo centre yra fontanėlis, su Arkangelo Mykolo statula – São Miguel salos globėjo.

Colegio vienuolynas – vienas iš nuostabių XV a. statinių, žavintys savo nestandartiškumu.

Evora – savotiškai įdomus Portugalijos miestas. Visų pirma tai dėl to, kad yra gan mažas, tačiau tuo pačiu priglaudžia gan daug svarbių ir įdomių architektūros paminklų.

Bene didžiausia miesto įžymybė – Capela dos Ossos koplyčia. Įžymi ji tuom, kad yra padaryta iš mažiausiai 5000 žmonių kaulu. Atrodo iš ties baugiai, tačiau matomas vaizdas visas baimes kaip mat pašalina.

http://youtu.be/JzU9yWoxc9E

Evoroje turėtų būti įdomu pamatyti Dianos šventyklos likučius, bei nuostabiai atrodančią, bei itin didingą Evoros katedrą. Taipogi čia kiekvienas susižavės miesto senamiesčiu. Nėra jis didelis, užtat pasižymi savo grožiu, bei harmonija.

Tokie tad yra Portugalijos miestai, bei jų įžymios vietovės. Kiekvienam tikrai turėtų būti įdomu pamatyti Evoros Capela dos Ossos koplyčią, ar Šv. Jono pilį Lisabonoje..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *