Povestuvinės kelionės

Ką tik iškėlėte vestuves, bet dar neapsisprendėte dėl medaus mėnesio kelionės? O gal nortie iš anksto pasirūpinti bilietais romantiškai  išvykai? Pasiūlysime Jums kelias populiarias vietas, kurias dažniausiai renkasi jaunavedžiai.

Povestuvinės kelionės

Povestuvinės kelionės:  Kipras

Nustebinkinite savo antrąją pusę ir užsakykite bilietus į Kiprą. Tai tikra Viduržemio jūros pažiba, kur, anot legendos, gimė meilės deivė Afroditė. Sala ypač traukia turistus, kurie ieško ne tik gaivinančio poilsio malonumų, bet ir galimybės išsigydyti širdies žaizdas. Su savo mylimąja/uoju galėsite mėgautis puikiu karštu vynu ar sudalyvauti kasmetinėje vyno fiestoje. Tai vieta, kuri įdomi ir žaminti ne tik vasarą, bet ir bet kuriuo metų laiku. Čia Jūsų laukia auksinio smėlio paplūdimiai, kurie laikomi bene švariausiais visame pasaulyje.

Povestuvinės kelionės: Prancūzija, Rivjera

Tai nepakartojamai žydra pakrante, daugybe palmių bei Viduramžio jūros augmenija, įdomia architektūra garsėjanti viet. Čia saulėta visus metus, net žiema temperatūra nukrinta vos iki 12 laipsnių. Kadaise čia geriausius savo darbus kūrė ne vienas žymus menininkas, o mūsų dienomis Rivjera traukia ne tik pasaulio įžymybes bei galinguosius, bet ir ne pačius turtingiausius turistus, kurie čia vyskta ir povestuvinės kelionės.

Povestuvinės kelionės:  Maldyvai

Maldyvuose galima ne tik praleisti kupiną aistrų ir meilės medaus mėnesį, bet ir suorganizuoti simbolines vestuves ar tiesiog atitrūkti nuo kasdieninių vargų ir praleisti kelias įsimintinas akimirkas su artimaisiais. Atvykus į Maldyvus, poilsis prie vandenyno garantuotas. Daugumoje viešbučių rasite šiuolaikiškai įrengtus nardymo centrus, o  taip pat rekomenduojama aplankyti Maldyvų archipelago salas, kurių dėka geriau pažinsite salyno gyvenimą bei kultūrą.

Povestuvinės kelionės:  Kruizai Nilu

Jei norite geriau pažinti senąją civilizaciją, rekomenduojame Jums kelionę Nilu. Nuostabūs vaizdai ir ypatingai komfotiškos atostogos garantuotos  – Jūsų povestuvinės kelionės paslaugoms ir malonumams plaukiant Nilu siūlomas 5 žvaigždučių kruizinis laineris, kuris sužavės ne tik prabanga, bet ir ramiu poilsiu Raudonosios jūros pakrantėje.

Tam, kad Jūsų povestuvinės kelionės atsiminimai būtų patys šilčiausi ir lydėtų Jus visą gyvenimą, reikia nedaug: mylimo žmogaus  artumo, ir vieta, kurią išsirinksite, savaime taps dviejų mylimųjų rojumi.

 

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *