Reus (Reuso) oro uostas

Reus (Reuso) oro uostas – tai tarptautinis oro uostas Ispanijoje. Jis priskiriamas prie mažesniųjų šalies aviacijos centrų ir yra įsikūręs 3 km nuo Reuso miesto, apie 80 km į pietus nuo Barselonos bei 7,5 km nuo Taragonos.

Reus (Reuso) oro uostas

Reus (Reuso) oro uostas: veikla ir paslaugos

Reus (Reuso) oro uostas daugiausia vykdo užsakomuosius skrydžius į Jungtinių Karalysčių miestus. Tačiau jis naudojamas ir pigių skrydžių aviakompanijų vidaus, tarptautiniams bei tarpžemyniniams skrydžiams.Viso yra šešios aviakompanijos, siūlančios savo paslaugas. Reguliarūs reisai vykdomi į Glazgo, Liverpulio, Londono – Lutono, Frankfurto Hano, Dublino oro uostus. Visus šiuos reguliarius skrydžius ir Reuso oro uosto vykdo bendrovė Ryanair, kuri šiame uoste veikia jau nuo 2005 metų.

Reus (Reuso) oro uostas daugiausia veiklos turi vasaros metu ir kasmet aptarnauja apie 1,5 milijono keliautojų. Visi, kurie apsilanko šiame oro uoste, pasitinkami draugiškai nusiteikusių ir atidžių personalo darbuotojų, kurie yra pasiruošę padėti ir informuoti keleivius bet kuriais jiems iškilusiais klausimais. Sočiai ir skaniai pavalgyti galėsite šalia esančiuose restoranuose, o susisiekti su miestu Jums padės prie oro uosto laukiantys taksi arba išsinuomoti automobiliai. Autobusai į Reus (Reuso) aviacijos centrą kursuoja kas valandą arba kas pusvalandį.

Pagrindinė informacija

  • Adresas

Reus Salou

southeast of Reus

Autovía Tarragona-Reus s/n 43204 Reus/Tarragona
(Spain)

  • Telefonas 902 404 704
  • Netoli esantys viešbučiai

Hotel Quality Reus
Hotel Mas Passamaner
NH Ciutat De Reus
Hotel SB Express Tarragona
Hotel Belvedere Salou

  • Automobilių nuoma

AurigaCrown
Avis
Europcar
Hertz
Sol-Mar

  • Terminalai 2. Jų bendras plotas – 4805 kv.m.

Reus (Reuso) oro uostas visada maloniai laukia keliautojų ne tik iš saulėtosios Ispanijos, bet ir iš visos Europos.

Naudingos nuorodos

http://www.reustransport.com/

http://www.aena.es

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *