Romantinės kelionės

Norite nustebinti savo antrąją pusę, bet nežinote kaip? O gal tiesiog norite pabūti dviese ir atitrūkti nuo rūtinos? Pasiūlysime Jums keletą romantinių kelionių variantų, kuriuos dažniausiai renkasi įsimylėjėliai.

Romantinės kelionės

Romantinės kelionės:  Maldyvai

Nemažai porų praleisti savo atostogas renkasi Maldyvus – rojų tiems, kas nori pabėgti iš civilizacijos gniaužtų ir pasinerti į svaiginantį skaidrios jūros ir auksinių smėlio krantų svaigulį. Atvykę čia, galėsite ne tik mėgauti įspūdingu kraštovaizdžiu, bet ir nepakartojamu povandeniu pasauliu, kas traukia ne tik smalsuolius, bet ir profesionalus iš viso pasaulio. Maldyvuose Jūsų laukia daugybė aktyvių pramogų, gaivus oras ir nepaliaujamas bangų ošimas.

Romantinės kelionės: Mauricijus

Tai įspūdingo grožio ir egzotikos sala, kuri traukia turistus dėl gamtos grožio, saulėtų pakrančių ir skaidraus it krištolo vandens. Matyt, neveltui Mauricijus laikomas viena iš švariausių pasaulio vietų. Nepriekaištinguose viešbučiuose Jūsų lauks aukščiausio lygio aptarnavimas, o SPA centrai sutieks galimybę atgauti jėgas ir atsipalaiduoti. Su savo antrąja puse praleisti nepamirštamas akimirkas elitiniuose jaukiuose sniego baltumo pliažuose bei galėsite susipažinti su sala prisijungę prie dažnai vykdomų pažinitnių ekskursijų.

Romantinės kelionės: Singapūras

Nustebinkinte savo mylimąją/mylimąjį ir užsakykite kelionės bilietus dviems į Singapūrą. Tai miestas, kuris sužavės Jus nuostabia kolonijine architektūra, Rotuše bei Kinų Rajonu, o miesto panorama nuo Fabero kalno ilgam paliks kvapą gniaužiančius įspūdžius.  Taip pat siūlome aplankyti šalia esančią Sentozos salą, kurioje Jūsų laukia daugybė nuostabių parkų, orchidėjų sodai bei puikūs paplūdimiai. Verta užsukti į Koralų muziejų, Okeanariumą bei praleisti pusdienį vandens atrakcionų parke, o muzikiniai fontanai ir lazerių šou sužadins norą dar ne kartą čia sugrįšti.

Romantinės kelionės – tai ne tik puiki galimybė pabėgti nuo kasdieninių vargų, bet ir geriau pažintį antrąją pusę ar iš naujo atrasti vienas kitą, tad palepinkite save ir sau brangų žmogų bei suteikite Jūsų santykiams daugiau aistros bei gražių prisiminimų.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *