Ryanair bagažas

,,Ryanair” pigių skrydžių aviakompanija organizuojanti skrydžius iš Kauno bei Vilniaus oro uostų, leidžia su savimi gabentis rankinį bei registruotą bagažą. Rankinis Ryanair bagažas yra įtrauktas į bilieto kainą. Registruotas Ryanair bagažas apmokestinamas papildomai.

Ryanair bagažas

Ryanair bagažas

Ryanair rankinis bagažas

Pagal Ryanair bagažo taisykles, su savimi leidžiama turėti vieną rankinio bagažo elementą vienam keleiviui iki 10 kilogramų svorio. Leistinas Ryanair rankinis bagažas turi būti ne didesnis nei 55cm x 40cm x 20cm. Rankiniame Ryanair bagaže galima turėti nešiojamus kompiuterius, filmavimo kameras, kiti elektronikos prietaisai bei brangūs daiktai.

Sužinoti, ar jūsų lagaminas atitinka Ryanair rankinis bagažas taisykles, galite sužinoti ir atvykę į oro uostą. Oro uoste tam yra specialūs matuokliai.

Čia galite pamatyti, kaip patikrinti, ar jūsų Ryanair rankinis bagažashatitinka reikalavimus:

Rankiniame bagaže galima turėti iki vieno litro skysčių. Visi skysčiai negali būti didesniuose nei 100 ml talpos indeliuose. Visos skysčių talpos turi būti laikomos skaidriame užklijuojamame maišelyje. Skysčius reikia parodyti patikros punkte.

Skysčiai, kuriuos reikia supakuoti į atskirus permatomus maišelius skrendant su Ryanair:

– sriubos

– vanduo

– gėrimai

– siurupai

– kremai

– losjonai

– tušai

– skysta kosmetika

– dantų pasta

– skutimosi putos

– geliai

– dantų pasta

– medus

– kiti panačios konsistencijos produktai laikomi skysčiais.

Pagal Ryanair Bagažo taisykles, už rankinį bagažą reikia mokėti tik tuo atveju, jei jo svoris viršija nustatytą ribą.

Ryanair registruotas bagažas

,,Ryanair” aviakompanija su savimi leidžia turėti du registruoto bagažo vienetus. Ryanair bagažas gali būti 15 arba 20 kilogramų svorio. Ryanair bagažo svoris pasirenkamas perkant bilietus arba likus 4 valandoms iki skrydžio. Jei bagažo svoris viršys 20 kilogramų reikės sumokėti 20 eurų už kilogramą.

Vienam vaikui galima gabentis vieną vežimėlį nemokamai. Papildoma įranga kūdikiams, pavyzdžiui automobilių/ paaukštintų sėdynių ir kelionės lovelės užsakant internetu yra apmokestinama 10 eurų už vienetą. Užsakant oro uoste arba per Ryanair avialinijų skambučių centrą apmokestinama 20 eurų už vienetą.

Sporto ar muzikos įranga, įskaitant meškeres, golfo krepšius, dviračius (dviračių svoris ribojamas iki 30 kg svorio), banglentės, snieglentės, slidės ir kitas inventorius gali būti vežamas bagažo skyriuje, už 20 eurų mokestį vienetui. Mažesni muzikos instrumentai, pavyzdžiui gitara, smuikas, altas ar panašiai, kurie viršija rankinio bagažo matmenis gali būti gabenami salone, sumokėjus bilieto mokestį.

,,Ryanair” aviakompanija neatsako už padarytą žalą, atsiradusius defektus gabenant bagažą.  Jie neprisiima atsakomybės už blogai supakuotą, netinkamos kokybės, gendančio turinio, sugadintą bagažą.

Parašykite komentarą, jei dar turite klausimų apie tai, koks Ryanair bagažas gali būti.

64 thoughts on “Ryanair bagažas

 1. Noriu paklausti dėl rankinio bagažo skrendant Ryanair kompanijos lėktuvais.
  Ar galima rankiniame bagaže vežtis maisto produktus: pav. rūkytą dėšrą, baltą sūrį, duoną, šokoladą? Ar būtina juos kažkaip specialiai įpakuoti?
  Dėkui, jei kas atsakytų.

 2. labadiena norejau suzinoti ,jeigu as turiu eankini bagaza 10 kg ar galiu parduotuvei diutifry nusipirti prekiu ir nestis maiselyje ar turiu sugrusti i savo rankini bagaza

 3. Sveiki, noriu pasiteirauti ar galima vezti rankiniam bagaze cigareciu bloka ir duonos gaminiu. Aciu

 4. Ridai, ir cigarečių bloką (bet ne daugiau) ir duoną vežtis galima skrendant Europos Sąjungoje. Vykstant į kitas šalis viskas priklauso nuo šalies, tačiau dažniausiai tokiam kiekiui ribojimai netaikomi.

 5. Laba diena, noreciau suzinoti ar tinka lagaminas i rankini bagaza jei matmenys tokie kokie reikia, bet su ratukais jau gaunasi daugiau ant 3 cm, tai lagaminas automatiskai jau netilps i tuos remus oro uoste, esu pasimetus, nes skarendam 4 asmenu seima. Aciu uz skubu atsakyma.

 6. Sveiki, skrisiu su ryanair kompanija, turiu bamboj auskara, ar per apsaugos vartelius jie man „pypses“? Ar bet kokie metaliniai auskarai reaguoja i apsaugos vartelius?

 7. Ar apsaugos varteliai reaguoja i auskarus? Ar be rankinio bagazo galiu turet maza tase ir joje keleta daiktu? ar nereikes papildomai susimokt?

 8. Sveiki,norejau pasiteirauti del skrydzio su kudikiu, ar pas jus galioja sita taisykle? “Tarptautinė taisyklė: tėvams, keliaujantiems su vaikais iki 4 metų, leidžiama imti skysčių vaikui ( paruošto pieno mišinio, arbatos, sulčių, tyrelių ar pan. ) tiek, kiek gali reikėti skrydžio metu. Nuo 4 metų vaikui taikomi griežti skysčių vežimo reikalavimai kaip ir suaugusiesiems.“

 9. norejau paklaust del rankinio bagazo ar su tokiais ismatavimais 34-54-18 priims i lektuva ar tilps.beje tase minksta?

 10. Aurelija says:

  registruotas bagažas -išskridimas 2013-07-06, parskridimas 2013-07-13 į Kos salą kiek kainuoja pirmyn atgal skrendant rainair?

 11. esu jau padariusi check-in on line. bet turiu per dideli svori, ir noriu iregistruoti bagaza atskirai. kokiu budu gliu tai padaryti.ar man reikes moketi kaip uz virssvori?

 12. Mano rankinis bagazas uzsakytas sasio menesi 15 kg , bet dabar jau prasidejo zemos sezonas ar as galeciau 20 kg tureti rankini bagaza

 13. Labai naudinga informacija. Net nežinojau, kad ir medus laikomas kaip skysčiai ir juos reikia supakuoti į atskirą maišelį 🙂

 14. Ar galima Rainair lektuvu veztis kate vietoj rankinio bagazo . Kate turi reikalingus dokumentus ir butu ve\ana specialiame narvelyje skirtame gyvunams vezti?
  Dekinga uz atsakyma

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *