Ryanair registruoto bagažo gabenimo taisyklės

Ryanair registruotas bagažas – tai visi daiktai, priimti gabenimui lėktuvu, įskaitant krepšius, vaikišką įrangą (kūdikių kėdutės/maitinimo kėdutės/kelioninės lovelės), muzikos instrumentus, sporto įrangą ir t.t. (judėjimo įranga ir vaikiški vežimėliai gabenami nemokamai, jų nereikia iš anksto registruoti).

Sveikatos ir saugumo sumetimais „Ryanair“ nepriima gabenimui pavienių daiktų, kurių svoris viršija 32 kilogramus, arba bendri matmenys viršija 81 cm (aukštis), 119 cm (plotis) ir 119 cm (gylis).

Eilė registruojant Rryanair bagažą

Eilė registruojant Rryanair bagažą

Svorio apribojimas netaikomas judėjimo įrangai.

Kiekvienas keleivis, sumokėjęs atitinkamą Ryanair registruoto bagažo mokestį už 15 arba 20 kilogramų,  pradinės registracijos metu gali registruoti iki dviejų bagažo vienetų. Atlikus registraciją, vietą Ryanair bagažo vienetams galima rezervuoti per „Manage My Booking“  paslaugą, adresu http://www.ryanair.com/en/manage-your-booking, likus ne mažiau kaip 4 valandoms iki numatyto skrydžio laiko.

Ryanair registruoto bagažo mokestis taikomas vienam žmogui/skrydžiui į vieną pusę. Registruodamiesi internetu, galite pasinaudoti nuolaidomis. Didesnis mokestis taikomas, jeigu registruojama per „Ryanair“ skambučių centrą arba oro uoste bei kelionių piko mėnesiais, t.y., liepą ir rugpjūtį, atveju.  Ryanair registruotas bagažo mokestis gali būti keičiamas, tačiau taikomas tas tarifas, kuris galiojo jūsų bagažo registracijos ir/arba mokėjimo už jį metu.

Ryanair registruoto bagažo apribojimai

Skrendant Ryanair lėktuvais draudžiama jungti ar dalintis leidžiamu bagažo svoriu, net su asmeniu, keliaujančia pagal tą pačią rezervaciją. Individualaus leidžiamo Ryanair registruoto bagažo sujungimas draudžiamas, net jeigu turite du registruoto bagažo vienetus (kiekvienas vienetas turi atitikti savo iš anksto apmokėtą leidžiamą svorį). Keleiviams, kurių leidžiamas asmeninis Ryanair registruotas bagažas viršija leidžiamą, bus taikomas perviršio mokestis pagal kelionės dieną galiojančius tarifus. Šiuo metu jis yra 20 svarų sterlingų/20 eurų už kilogramą (2010 m. rugpjūčio mėn.).

Vaikai negali vežtis Ryanair registruoto/rankinio bagažo. Vis dėlto nemokamai galima gabenti vieną pilnai sulankstomą vežimėlį vienam vaikui. Kita vaikiška įranga, pvz., automobilinės/maitinimo kėdutės bei kelioninės lovelės, gali būti gabenamos papildomai, iki 20 kg /vienetui. Vaikiškai įrangai (automobilinės/maitinimo kėdutės bei kelioninės lovelės) taikomas atskiras mokestis už vienetą/skrydžiui į vieną pusę.

Oro uostose, kuriuose yra savitarnos kioskų, privalote sumokėti visus Ryanair registruoto bagažo mokesčius ir/arba perviršio mokestį, bei palikti registruotą bagažą Ryanair bagažo palikimo punkte ne vėliau kaip likus 40 minučių iki numatyto skrydžio laiko.

4 thoughts on “Ryanair registruoto bagažo gabenimo taisyklės

  1. Koks yra papildomas mokestis uz automobiline kedute? Tarkim vaikiska vezimeli priduociau i bagaza nemokamai, o auto kedute pasiimciau i lektuva.
    Aciu

  2. Jei uzsisakysi kedutes skraidinima per interneta, tai kainuos 10EUR arba svaru i viena puse. Jei mokeis nuvykusi i oro uosta 20EUR arba svaru i viena puse. Vezimelis keliauja nemokamai.

  3. laba diena norejau suzinoti pas mane vezimukas susideda is dvieju daliu man reikes uz viena dali moketi? ir ar su vezimuku galiu keliaut iskarto iki lektuvo ar turiu ateit i bagazo skyriu pirma?

  4. Labas,
    Toks klausimas – pirmakart rezervavau bilietus, tai noriu pasitikslinti.
    Zodziu, pirkdama bilietus paspaudziau, kad gabensimes vezimeli (su mumis keliauja vaikas). Dabar darydama chekin’a online supratau, kad turbut nereikejo to zymeti arba zymeti tik tuo atveju, jei siiap vezames vezimaiti be vaiko 🙂 nes vezimuka viena nemokamai gabena. Tai man dabar klausimas. Turbut kai pirkom bilietus nuskaiciavo ir tuos 76 litus uz vezimuko skraidinima? ar yra sansu juos susigrazint? o gal, jei nepazymejau chekine, kad skraidinsiu ta vezimuka, grazins automatiskai ar kaip? 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *