Šarm el Šeichas

Šarm el Šeichas Egipto kurortas įsikūręs Raudonosios jūros pakrantėje. Šarm el Šeichas ir Hurgada populiariausi turistų lankomi Egipto kurortai.

sarm-el-seichas

Šarm el Šeichas

Egiptas jau nuo senų laikų vilioja savo istorija bei piramidėmis. Vieną iš septynių pasaulio stebuklų sauganti valstybė, turi ir daugiau traukos centrų. Didžiausia upė, nuostabūs Raudonosios jūros povandeniniai peizažai, kelionės po dykumas visa tai galima surasti Egipte. Kelionių agentūros siūlo keliauti į populiariausius Egipto kurortus Hurgadą bei Šarm el Šeichą.

Pramogos Šarm el Šeiche

Saulė, jūra, smėlis. Penkių žvaigždučių viešbučiai, vandens sportas, prekybos ir pramogų prabanda. Visa tai Šarm el Šeichas, vienas iš labiausiai prieinamų ir labiausiai išvystytų turistinių vietų Sinajaus pusiasalyje.

Šarm el Šeichas viena mėgstamiausių nardytojų vietų. Raudonoji jūra vilioja šiltu vandeniu bei nepakartojamais povandeniniais peizažais. Egipto kurorte turistai iš viso pasaulio gali mėgautis vandens pramogų įvairove. Nardymas, plaukiojimas po vandeniu naudojantis kvėpavimo vamzdeliu, banglenčių sportas, plaukiojimas laivais bei baidarėmis vilioja vandens spoto mėgėjus bei turistus iš viso pasaulio.

Taip pat siūloma ir daugiau pramogų, įvairiausios ekskursijos arkliais ir kupranugariais po dykumą, kelionės iki Gizos bei Sfinkso piramidžių, safariai po dykumas su džipais, vandens sportas pramogos siūlomos Šarm el Šeiche. Liūdėti neteks ir mėgstantiems pasilinksminti, kazino, diskotekos, naktiniai klubai, golfo aikštynai kviečia apsilankyti apskritus metus.

Karščiausias mėnuo Šarm eil Šeiche – rugpjūtis, temperatūra dažnai pakyla virš keturiasdešimties laipsnių. Vidutinė karšta temperatūra apie 38 laipsniai pagal Celcijų, vidutinė žema temperatūra 28 laipsniai. Šalčiausias sausio mėnuo, aukščiausia vidutinė temperatūra pakyla iki 21 laipsnio, žemiausia temperatūra 13 laipsnių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *