Saulėtoji Ispanija

Ispanija tai daugiau nei bulių kautynės, aistringieji flamenco šokiai ir turistų pilni paplūdimiai. Tai įspūdinga ir įvairi šalis, šaurinė dalis primena žalias Airijos kalvas, o pietuose Maroko kraštovaizdį.

Ispanija

Ispanija

Didinga Ispanijos istorija atsispindi išlikusiuose architektūriniuose statiniuose. Pilys, rūmai, Romos laikų griuvėsiai, gotikos ir reneasanso katedros, taip pat labai savita šiuolaikinė architektūra visa tai ir dar daug daugiau galima surasti 504782 kvadratinių kilometrų plote.

Ispanijos unikalumas slypi atskirose jos karalystėse, kurios ir sudaro originalią ispanų tautą. Regionai išlaikę savitą savo kalbą, virtuvę, kultūrą bei meną. Andalūzija, Aragonas, Astūrija, Baskų, Balearų salos, Kanarų salos, Cantabria, Castilla la Mancha, Castilla y Leon, Katalonija, Estremadūra. Galisija, la Rioja, Madrido, Mursijos, Navaro ir Valencijos regionai sudaro įpatingą Ispanijos paveikslą.

Puikiais ir ramiais palūdimiais didžiuojasi Malagos, Almerios, Huelvos regionai, mėgstantiems labiau išvystytus kurortus galima rinktis Costa de Sol, Costa de la Luz.

Unikali architektūra puošia Kordobos, Salamankos, Granados, Madrido miestų panoramas. Madride galima apsilankyti trijuose geriausiuose meno muziejuose, o nepakartojami Antonio Gaudžio kūriniai bei Picaso muziejus vilioja į Barseloną. Šimtai viešbučių bei apartamentų prieinamomis kainomis kviečia apsistoti Barselonoje ir aplink esančiuose Costa Bravos ir Costa Dorados paplūdimiuose, o netoliese yra net trys oro uostai.

Mėgstantiems pakvėpuoti grynu oru Ispanija siūlo apsilankyti laukinės gamtos parkuose, Pirėnuose, ypač apie Aragono sritį. Šiaurėje vis dar neatrasti dykumų peizažai, taip pat galima aptikti kaimelių net iki dabar nepažymėtų žemėlapiuose.

Ispanai labai nuoširdūs ir visada besišypsantys žmonės. Dauguma gyventojų vakarais laisvalaikį leidžia baruose ir kavinėse, o vyno taurė per pietus neatsiejamas ispanų ritualas.

Ispanija, jos regionai bei salos laukia lankytojų ištisus metus. Kontrastinga ir labai svetinga šalis Pirėnų pusiasalyje, negali palikti abejingų. Tai šalis užburianti savo gamtos bei architektūros grožiu, apelsinų bei alyvuogių gausa, šiltomis vietinių šypsenomis ir nuostabiais paplūdimiais, bei puikiu klimatu. Puiki vieta atostogoms.

Aviakompanijų bendrovės taip pat siūlo skrydžius į saulėtąją Ispaniją iš Lietuvos oro uostų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *