Savaitgalio kelionės lėktuvu

Nuo senų senovės žmogus yra linkęs keliauti ir aplankyti vis naujus kraštus, susipažinti su naujomis kultūromis, papročiais, išmokti naujas kalbas ir pamatyti unikalius architektūros ir gamtos paminklus.

Šiuolaikiniame pasaulyje savaitgalio kelionės vienas iš geriausių pasirinkimų norintiems pamatyti kažką naujo, susipažinti su kita šalimi, pakeliauti ir neišleisti daug pinigų.

savaitgalio kelionės lėktuvu

Savaitgalio kelionės lėktuvu

Tai puiki alternatyva taupantiems, bet ištroškusiems naujų įspūdžių. Daugybę savaitgalio kelionių pasiūlymų siūlo kelionių agentūros, tačiau dažniausiai tai kelionės autobusu. Savaitgalio keliones lėktuvu geriausia planuotis patiems.

Dvi konkuruojančios pigių skrydžių aviakompanijos norėdamos pritraukti kuo daugiau keleivių vis dažniau siūlo pigius skrydžius į įvairias Europos šalis.

Savaitgalio keliones lėktuvu galima susiplanuoti ir nusipirkti pigius bilietus Ryanair ir WizzAir internetiniuose tinklalapiuose. Ten galima surasti tikslią informaciją apie skrydžių laikus ir datas.

Su aviakompanijomis WizzAir ir Ryanair galima rasti pigių skrydžių pasiūlymų, o viešbučius galima susirasti daugelyje internetinių svetainių.

Į vieną nuostabiausių Europos miestų Barseloną aviakompanija WizzAir skraidina du kartus per savaitę. Ieškantiems savaitgalio kelionių lėktuvu puikus laikas. Skrydžiai į Barselonos Gironos oro uostą iš Vilniaus vykdomi penktadienį vakare, o sugrįžti galima pirmadienį vakare. Trys naktys Barselonoje ir neišdildomi savaitgalio kelionės lėktuvu įspūdžiai.

Legendomis ir didinga istorija apipintą Romą su WizzAir iš Vilniaus galima pasiekti tris kartus. Norintiems susiplanuoti savaitgalio kelionę lėktuvu į Romą WizzAir siūlo skristi ketvirtadienį arba šeštadienį. O sugrįžti galima šeštadienį, antradienį arba ketvirtadienį.

Savaitgalio keliones galima susiplanuoti ir į mažiau populiarius Europos miestus, nors skrydžių kainos labia panašios, bet vasaros sezonu viešbučių kainos šokteli į viršų, todėl viešbutį geriausia užsisakyti iš anksto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *