Sevilijos oro uostas

Sevilija – tai pietų Ispanijos miestas, pasiekiamas vandenynų laivams ir oro keliu. Jis dažnai vadinamas ispaniškiausiu pasaulio miestu, tad norėdami praleisti čia puikias atostogas, neaplenkite ir jo oro uosto.

Sevilijos oro uostas

Sevilijos oro uostas: istorija bei veikla

Sevilijos oro uostas yra į rytus nuo Sevilijos miesto. Kartais keliaujantys į Portugaliją, į ją važiuoja visų pirma atskridus į Siviliją. Šis oro uostas taip pat žinomas kaip San Pablo oro uostas.

Sevilijos oro uostas – tai pagrindinis Sevilijos aviacentras bei antras pagal dydį Andalūzijoje. Uostas 10 km nutolęs nuo Sevilijos ir yra tarp jos bei Rincopados miestų ribų. Dizainas buvo pasirinktas pagal bendrą Sivilijos kultūrai būdingą architektūros pobūdį, naudojant tradicinius komponentus: mečetę, rūmus ir apelsinų medžius.

Sevilijos oro uostas turi tik vieną terminalą  bei vieną pakilimo ir nusileidimo taką. Oro uosto statyba prasidėjo 1915 metais, o 1919 – aisiais pradėjo rengti pirmuosius komercinius skrydžius. Ispanijos pilietinio karo pradžioje šis uostas buvo Ispanijos karių legiono atvykimo taškas. 1940 metais uostui buvo paskirti ir tarptautiniai skrydžiai, visų pirma į Pietų Ameriką, todėl uostas buvo iš esmės rekonstruotas. Be to, didelis lankytojų skaičius paskatino oro uosto atnaujinimą tarp 1989 –ųjų ir 1992 – ųjų metų. Sevilijos oro uostas įsipareigojo užtikrinti, kad uosto veikla ir plėtra nekenks aplinkai.

2010 metais uostas aptarnavo 4 224 718 keleivių, įvykdė 54 499 skrydžius bei perskraidino beveik 5 466 tonas krovinių.

Įspėjame, kad neplanuotumėtė poilsio bei miego oro uoste, nes jis nuo 01.00 iki 04.00 būna uždarytas. Vidurnaktį būsite paprašyti palikti uostą, o iki artimiausio motelio pėsčiomis gana ilgas kelias, todėl patartumėme iš anksto pasirūpinti apsistojimu. Tačiau vasarą čia galite rasti vietą miegojimui prie pat terminalo specialiai tam įrengtose vietose. Liepos ir rugpjūčio naktys vis dar gana šiltos, todėl miegmaišis Jums nebus būtinas. Vis dėlto dėl Jūsų pačių patogumo jis rekomenduojamas.

Visą reikalingą informaciją apie Sevilijos oro uostą rasite žemiau pateiktose nuorodose.

Pagrindinė informacija

  • Adresas Ctra. Nal. IV. Madrid-Cádiz Km. 532

ES – 41020 Sevilla

Naudingos nuorodos

http://www.sevilla-airport.com/en/index.php

http://www.arrivalguides.com/en/Travelguides/Europe/Spain/SEVILLE

http://www.turismosevilla.org/opencms2/opencms/es/index.html

http://feriadesevilla.andalunet.com/

http://www.islamagica.es/

http://en.wikipedia.org/wiki/San_Pablo_Airport

http://www.aena-aeropuertos.es/csee/Satellite/Aeropuerto-Sevilla/en/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *