Shannon (Šanonas)

Shannon (Šanonas) – miestas Vakarų Airijoje.Tai gana nauja vieta , kuriai miesto teisės suteiktos tik 1982 metais. Čia gyvena apie 9300 gyventojų. Pro Shannos (Šanono) urvą teka ilgiausia Airijoje upė – Šanonas.

Shannon (Šanonas)

Shannon (Šanonas): poilsio ir turizmo miestas

Shannon (Šanono) miestas turi įspūdingą pasirinkimą įvairiausio pobūdžio pramogų bei lankytinų vietų tiek vietiniams gyventojams, tiek ir turistams iš įvairiausių pasaulio kampelių. Rekomenduojami puikūs atrakcionai visai šeimai, o golfo mėgėjai gali prisijungti prie mieste veikiančio golfo klubo „Shannon Golf Club“. Gerai praleisti laiką ar tiesiog paplaukioti siūlo laisvalaikio ir plaukimo centras “Shannon Leisure and Swimming Centre”, o atsipalaiduoti ir pasimėgauti skaniu maistu bei gėrimais galėsite įvairiose restoranuose bei baruose.

Geriausias būdas susipažinti su nepaprastai gražiomis Shannon (Šanono) miesto apylinkimės yra kelionės pėsčiomis. Mieste yra gausu vietų, kuriomis einant galėsite ne tik kvėpuoti gaiviu oru, bet ir pasigrožėti miesto kultūriniais paminklais ar ramiai pasivaikščioti miško arba kalnų takais.

Shannon (Šanono) mieste siūlomos ir dviračių nuomos paslaugos. Neveltui miestas laikomas dviratininkų rojumi – čia pravažiuodami pamatysite įvairias istorines vietas, pilis, parkus ar tiesiog nukeliausite į pajūrį.

Lankydamiesi Shannon (Šanono) mieste turėsite galimybę pasimėgauti tradicine Airijos muzikantų muzika ar savo akimis pamatyti įvairius rengiamus festivalius, kurie Jums paliks nepamirštamų įspūdžių.

Shannon (Šanonas): nuolaidos

Vykstant, ar jau atvykus į miestą turėsite galimybę įsigyti nuolaidų kortelę, su kuria gausite 25 % nuolaidą įėjimui į daugelį labiausiai lankomų vietų ar kitai su pramogomis susijusiai veiklai. Daugiau informacijos apie nuolaidų kortelę rasite žemiau pateiktame Shannon (Šanono) internetiniame puslapyje.

Shannon (Šanonas) – tai ne tik puiki vieta turistiniams žygiams ar atostogoms, bet kartu šis miestas yra ir svarbi pramoninė vieta.

Naudingos nuorodos

http://www.shannon.ie/

http://www.shannonregiontourism.ie/?id=27

http://www.youtube.com/watch?v=jF47hWJW58Y

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *