Shannon (Šanono) oro uostas

Ankstesniame straipsnyje  ( http://pigiausiskrydziai.lt/shannon-sanonas/) turėjote galimybę susipažinti su Airijos miestu Shannon (Šanonu). Dabar norėtume trumpai supažindinti su tarptautiniu miesto oro uostu.

Shannon (Šanono) oro uostas

Shannon (Šanono) oro uostas

Shannon (Šanono) miestas yra lengvai pasiekiamas.Lengviausias būdas atvykti ir aplankyti nuostabųjį  pramogų bei renginių miestą yra oro kelias, nors įmanoma atkeliauti ir jūra arba traukiniu, nes Shannon (Šanonas) turi gerą geležinkelių jungtį.Tačiau oro transporto mazgas čia ypač svarbus. Šiame mieste įsikūręs vienas didžiausių Airijos oro uostų.  Shannon (Šanono) tarptautinis aviacijos centras yra pačioje miesto širdyje. Į jį vykdomi tiesioginiai skrydžiai iš Didžiosios Britanijos, Šiaurės Amerikos, Prancūzijos, Vokietijos, Belgijos, Italijos,Ispanijos, Lenkijos, Latvijos bei Lietuvos. Tai populiari vieta ne tik vasaros atostogų metu, bet trumpi reisai vykdomi ir kitu, Jums patogiu bet kuriuo metų laiku. Kaip ir kituose didesniuose oro uostuose, iš Shannon (Šanono) oro uosto vykdomi vietiniai, tarptautiniai ir tarpžemyniniai greiti ir patogūs skrydžiai.

Shannon (Šanono) oro uostas laikomas tarptautiniais vartais į vakarų Airiją. Jis maždaug 20 km nutolęs nuo Limeriko ir Ennis miestų. Su oro uostu susisiekti galima viešuoju transportu ar puikiu Airijos kelių tinklu.

Pagrindinė informacija

Adresas Shannon
northwest of Limerick
DAA, Shannon Airport, Co Clare, Ireland
(Ireland)

Netoli esantys viešbučiai

Park Inn Shannon Airport Hot
The Lynch Clare Inn Hotel
Oakwood Arms Hotel
Shannon Court Hote
Carrygerry House Hotel
Shannon Shamrock

Automobilių nuoma

Avis
Budget
Dollar/Thrifty
Europcar
Hertz
Dooley Car Rentals
Sixt
353 Car Rental

Telefonas +353 (0)61 712000

Terminalai 1 , keleiviniams reisams aptarnauti

Shannon (Šanono) oro uoste Jums bus suteiktos visos reikalingos paslaugos bei pagalba. Čia rasite ir mamos bei vaiko kambarį, daiktų ir bagažo laikymo vietas, visame oro uoste veikia bevielis internetas, yra valiutų keitykla.

Išsilaipinę Shannon ( Šanono) oro uoste, galėsite užsisakyti taksi ar išsinuomoti automobilį.

Naudingos nuorodos

www.shannonairport.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *