Skrydžiai į Ameriką

Avialinijos skraidinančios iš Lietuvos neorganizuoja tiesioginių skrydžių į Ameriką, tačiau galima palankiomis kainomis rasti skrydžius su persėdimais įvairiuose Europos miestuose, daugiausia Londone. Skrydžiai į AmerikąKai kurios kelionių agentūros organizuoja keliones į Ameriką turistiniais tikslais.

Amerika arba Jungtinės Amerikos Valstijos valstybė esanti Šiaurės Amerikos žemyne, sudaryta iš penkiasdešimties valstijų ir federalinės apygardos. Didžiausias miestas Niujorkas jau nuo seno vilioja Laisvės statula, o Vašingtonas Baltaisiais rūmais. Kitos valstijos taip pat turi unikalių traukos centrų.

Skrydžiai į Ameriką iš Lietuvos organizuojami su persėdimais didžiuosiuose Europos miestuose.

Nuo 2008 metų lapkričio 17 dienos Lietuva prisijungusi prie JAV vizų supaprastinimo programos. Dabar Lietuvos piliečiai prieš skrydžius į Ameriką gali gauti supaprastintą Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą.

Aviakompanijos British Airways ir Air Baltic vienos iš populiariausių, kurių siūlomus skrydžius į Ameriką su persėdimu Londone renkasi keleiviai iš Lietuvos.

Pigių skrydžių aviakompanijos Ryanair bei WizzAir neorganizuoja skrydžių į Ameriką. Žinoma, galima susiorganizuoti netiesioginį skrydį pasinaudojus ir pigių avialinijų paslaugomis. Populiariausia skristi į Ameriką iš Londono, o į Londono oro uostus savo skrydžius organizuoja tiek Ryanair, tiek WizzAir bei kitos avialinijos.

Iš kitų didžiųjų Europos miestų taip pat vykdomos kelionės į Ameriką.

Dublinas, Edinburgas, Paryžius, Nica, Lionas, Liuksemburgas, Amsterdamas, Briuselis, berlynas, Hamburgas, Barselona, Roma, Milanas bei kiti miestai gali pasūlyti skrydžius į Ameriką

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *