Skrydžiai į Londoną

Pigūs Skrydžiai į Londoną Lietuvoje yra vieni populiariausių. Vieni skrenda geresnių gyvenimo sąlygų ieškoti, kiti verslo reikalais, dar kiti – tiesiog paviešėti ir pasigrožėti vienu iš įspūdingiausių pasaulio miestų.

skrydžiai į Londoną

skrydžiai į Londoną

Londonas – daugiausiai gyventojų turintis Europos Sąjungos miestas. Didžiosios Britanijos sostinėje yra net keturi pasaulinio paveldo objektai: Londono bokštas, istorinė Grinvičo gyvenvietė, karališkieji botanikos sodai bei teritorija, kuriai priklauso Vestminsterio rūmai, Vestminsterio vienuolynas ir Šventosios Marijos bažnyčia. Tai tik keletas įspūdingų pastatų Londone, parodantys miesto didingumą jau nuo senų laikų.

Londono miestas vienas iš svarbiausių prekybos, finansų bei kultūros centrų pasaulyje. Nenuostabu, kad Londono Heathrow oro uostas pagal tarptautinių keleivių skaičių didžiausias pasaulyje. Geresnio gyvenimo paieškos vilioja daugelį tautiečių į Londoną, tuo naudojasi ir pigių skrydžių avialinijos.Pigūs skrydžiai į Londoną iš Vilniaus bei Kauno oro uostų siūlomi Wizzair ir ryanair avialinijų.

Ryanair pigūs skrydžiai į Londoną iš Kauno oro uosto

Pigių skrydžių aviakompanija Ryanair organizuoja savo skrydžius į Londoną. Iš Kauno oro uosto organizuojami skrydžiai į tris Londono oro uostus: Gatwick, Lutono bei Stanstedo.

Į Londono Gatwick oro uostą iš Kauno oro uosto galima nuskristi penkis kartus per savaitę.

Pigūs skrydžiai į Londoną Lutono oro uostą iš Kauno vykdomi tris kartus per savaitę.

Į Londono Stanstedo oro uostą iš Kauno oro uosto galima nuskristi septynias dienas per savaitę. Taip kasdien skrydžiai į Londoną vykdomi iš Vilniaus tarptautinio oro uosto. ,,Ryanair” keleivius skraidina į Londono Stanstedo oro uostą.

Kita pigių skrydžių aviakompanija WizzAir platina savo bilietus iš Vilniaus oro uosto į Londono Lutono oro uostą. Penkis kartus per savaitę bus organizuojami skrydžiai į Londoną.

Pigūs skrydžiai į Londoną ir jų kainos čia: Ryanair.com ir Wizzair.com.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *