Skrydžiai į Malaga

Malaga – nuostabi, tačiau gana nuošali vieta atostogoms, todėl į šią miestą patogiausia yra nusigauti lėktuvo pagalba. Šiame straipsnyje pasidomėsime, kokie įmanoma skrydžiai į Malagą, bei kelis dalykus susijusius atvykimu į miestą iš oro uosto.

skrydziai_i_malaga

Skrydžiai į Malagą nėra gana pigūs

Iš tiesų, skrydžiai į Malagą yra gana brangūs. Pigiausi skrydžiai į Malagą Lietuvoje gali būti randami Vilniuje – čia skrydžių kainos prasideda nuo ~800 litų.

Tiesa, tiesioginių skrydžių iš Lietuvos į Malagą nėra – skrendant pigiausiu, maršrutu, FinnAir linijomis, Jums reikėtų perlipti Helsinkije. Tiesa, tokia kelionė truktų beprotiškai ilgai – net ~28 valandas.

Taip pat į Malagą galima nusigauti ir kitų oro bendrovių pagalba – tai „Brussels Airlines“, „SAS“, kadangi reikalingi persėdimai, gali tekti naudotis ir kitų oro linijų pagalba.

Po skrydžio į Malagą lengvai nusigausite į miestą

Tarp Malagos ir Malagos oro uosto yra puikus susisiekimas – iš čia kursuoja tiek traukinys, tiek yra viena autobuso linija.

Tiesa, mes patariame rinktis kelionę traukiniu, kadangi ji yra gerokai trumpesnė. Už 1,20€ iki Malagos centro nukeliausite tik per 17 minučių, kai kelionė autobusu trunka du kartus ilgiau – 35 minutes, ir yra tik 20 centų pigesnė.

Štai tokie būna skrydžiai į Malagą. Tikimės, kad mūsų pateikta informacija padėjo Jums rasti optimaliausią skrydžio į Malagą sprendimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *